Prekių katalogas

LEGO® 70830 LEGO® Movie Generolės Sumaišties Systar erdvėlaivis!

7-14 d.d.

Prekės kodas 310748

55,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisMergaitėms
Amžius11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® MOVIE 2
MPN70830
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 70830 LEGO® Movie Generolės Sumaišties Systar erdvėlaivis!
55,99 €

LEGO® 70830 LEGO® Movie Generolės Sumaišties Systar erdvėlaivis!


Padėk Emetui ir Liusei išvengti įkalinimo THE LEGO® MOVIE 2™ 70830 Generolės Sumaišties Systar erdvėlaivyje su atsidarančia kabina minilėlytei ar minifigūrėlei, ištraukiama nusileidimo pavara, diskų šaudykle, lipdukų ritinėliu ir atsidarančia kalėjimo kamera. Šis smagus konstravimo žaislas turi 2 minifigūrėles, minilėlytę ir sukonstruojamas Žvaigždės ir Širdies figūrėles, kad galėtum atkurti veiksmų scenas iš THE LEGO MOVIE 2.

• Su 5 THE LEGO® MOVIE 2™ personažais: LEGO Emeto ir Liusės minifigūrėlėmis, Mielosios Sumaišties minilėlyte ir iš kaladėlių sukonstruotomis Širdutės ir Žvaigždutės žaislų figūrėlėmis.
• Generolės Sumaišties Systar erdvėlaivis turi atsidarančią kabiną minilėlytei ar minifigūrėlei, ištraukiamą nusileidimo pavarą, lipdukų ritinėlį, diskų šaudyklę ir atsidarančią kalėjimo kamerą su nuimamu valdymo skydeliu ir ginklu.
• Ginklai: Liusės arbaletas ir Mielosios Sumaišties ginklas.
• Priedai: Liusės strėlė, Generolės Sumaišties reguliuojami sparnai, šalmas, 2 širdys ir permatomos mėlynos spalvos raketos.
• Emeto ir Liusės minifigūrėlės ir Mielosios Sumaišties minilėlytė pasirodys 2019 m. sausį.
• Atkurk smagias scenas iš THE LEGO® MOVIE 2™ su šiuo nuostabiu konstravimo rinkiniu.
• Matmenys: daugiau kaip 14 cm (5 col.) aukščio, 16 cm (6 col.) ilgio ir 28 cm (11 col.) pločio.

 

Rekomenduojamas amžius: 9+

Detalių skaičius: 502. 

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės