Prekių katalogas

LEGO® 10255 CREATOR EXPERT Konstravimo aikštė

1-2 d.d.

Prekės kodas 2011818

224,00 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
Dalių skaičius4002
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Rinkinyje 8 figūrėlės: dantų gydytojas, barista, kepėjas, gėlininkas, muzikos parduotuvės padėjėjas, šokėjas, fotografas ir LEGO® gerbėjas. Taip pat yra kūdikio figūrėlė.

•  3 aukštų Konstravimo aikštėje yra autentiškas, detalus fasadas su detaliais langais ir durimis, 3 konstruojamomis parduotuvių iškabomis, smailiu bokštu, puošniu stogo kraštu ir stogo terasa, taip pat detaliu, plytelėmis išklotu šaligatviu su fontanu, lauko kavinės baldais ir 2 gatvės žibintais.

•  Pirmame aukšte yra kepykla su prekystaliu, kasos aparatu, lentynomis, atidaroma orkaite, vestuviniu tortu ir įvairiais konstruojamais pyragaičiais bei skanėstais, gėlių parduotuvė su prekystaliu, kasos aparatu, sodo įrankiais, gėlių kompozicijomis, puokštėmis bei mėlynai geltona papūga ir kavinė su espreso kavos aparatu, prekystaliu, suoliuku ir pyragu.

•  Viduriniame aukšte yra muzikos parduotuvė su konstruojamu būgnų komplektu ir saksofonu, fotostudija su konstruojamu klasikiniu fotoaparatu bei reguliuojamu trikoju ir dantų gydytojo kabinetas su konstruojama atlenkiama kėde, laukiamuoju, telefonu ir kriaukle.

•  Viršutiniame aukšte yra šokių studija su konstruojamu pianinu ir atspindinčiu veidrodžiu, butas su konstruojama išskleidžiama sofa-lova, detalia virtuve, tualetu, LEGO® traukinuku, moduliniais pastatais, Eifelio bokštu ir įėjimu į terasą, kurioje yra konstruojama kepsninė, stalas ir neprižiūrėtas augalas.

•  Priedai: balerinos sijonas, čihuahua, riestainis, dekoratyvinis viščiukas ir saldainis. Taip pat yra konstruojamas telefonas, kepsninė, kūdikio vežimėlis ir konstruojamos lempos.

•  Nuėmęs pastato dalis apžiūrėk detalų interjerą.

•  Atšvęsk „Modular Buildings“ gimtadienį su šiuo nuostabiu dešimtmečiui skirtu LEGO® Creator Expert rinkiniu!

•  Rinkinį sudaro daugiau kaip 4 000 detalių.

•  Naujoje 2017 m. kolekcijoje yra dekoruotų elementų su dantų gydytojo liemeniu, dantų gydytojo langu ir 2x3 plytele su 10182 Kampo kavinės dėžutės priekiu.

•  Rinkinyje yra daug lenktų ir kampinių plytelių, garažo durys, naudojamos kaip langai, ir LEGO® Technic ekskavatoriaus kaušai, naudojami kaip stogo elementai.

•  Surink ir pastatyk visą miestą iš LEGO® Creator Expert Modular Building serijos: 10243 Paryžiaus restoraną, 10246 Detektyvo biurą ir 10251 Kaladėlių banką.

•  Matmenys: virš 35 cm (13 col.) aukščio, 38 cm (14 col.) pločio ir 25 cm (9 col.) gylio.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius16+
Pasivaikščiok puikiąja Konstravimo aikšte, kuri buvo sukurta švenčiant LEGO® Modular Buildings dešimtmetį. Joje yra gausu nepakartojamų, kruopščių detalių ir paslėptų siurprizų. Lengvai nuimamos pastato dalys leidžia apžiūrėti labai detalų vidų: pirmą aukštą su kepykla, gėlių parduotuve ir kavine, vidurinį aukštą su muzikos parduotuve, fotostudija ir dantų gydytojo kabinetu ir viršutinį aukštą su šokių studija ir butu, iš kurio galima patekti į terasą ant stogo su kepsnine. Pastato išorėje yra detalus šaligatvis su lauko kavinės baldais, fontanu, gatvės žibintais ir labai įmantriu fasadu su gražiais langais ir durimis, 3 konstruojamomis parduotuvių iškabomis, smailiu bokštu ir puošniu stogo kraštu. Rinkinyje yra 8 figūrėlės ir kūdikis.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę