Prekių katalogas

LEGO® 10270 CREATOR EXPERT Knygynas

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
Dalių skaičius2 504
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Pažangus LEGO® Creator Expert Modular Buildings knygyno rinkinys su gretimų kotedžu yra kupinas stebinančių detalių ir netikėtų funkcijų, kurias patiks konstruoti ir su pasididžiavimu demonstruoti paaugliams ir suaugusiesiems.

•  Šis didelis 3 aukštų LEGO® rinkinys pasižymi išskirtine gausa detalių, įskaitant vitriną, lentynas, skaitymo kampelį, gyvenamąsias patalpas kotedže. 5 minifigūrėlės tai pat padeda suteikti šiam kolekciniam modeliui gyvybės.

•  Šis rinkinys yra „Modular Buildings“ serijos dalis – tai nuolat auganti kolekcija sujungiamų žaislinių pastatų modelių, kurie susijungia ir sudaro įspūdingą miestovaizdį, kurį patiks demonstruoti konstruktoriams ir kolekcionieriams.

•  Šis 2 504 dalių LEGO® konstravimo rinkinys suaugusiesiems ir vaikams taps įkvepiančia gimtadienio, Kalėdų ar išskirtinės progos dovana.

•  Šis konstruojamas modelis yra 29 cm aukščio, 25 cm pločio ir 25 cm gylio, todėl jis gali būti tapti atskira puošmena arba didesnio „Modular Buildings“ rinkinio miestovaizdžio dalimi.

•  Jam nereikia baterijų... Šis pažangus konstravimo rinkinys veikia maitinamas vien vaizduote ir kūrybingumu.

•  Su spalvingomis nuosekliomis konstravimo instrukcijomis šį pažangų rinkinį bus malonu konstruoti, nepaisant to, ar konstruojate vieni ar drauge su artimuoju.

•  LEGO® Creator Expert moduliniai namų žaislai įtraukia paauglius ir suaugusiuosius į sudėtingas konstravimo užduotis, atsižvelgiant į tai, kuo jie domisi, įskaitant klasikinius automobilius, autentiškus pastatus, pramogų parkus ir ne tik.

•  Nuo 1958 metų LEGO® kaladėlės tikrinamos pagal griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina vienodą kokybę ir suderinamumą bei lengvą sujungimą ir atskyrimą kiekvieną kartą.

•  LEGO Group mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja LEGO® dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius16+
Atkurkite šalutinės gatvelės knygyną, kurį galima užtikti bet kuriame Europos kaimelyje su šiuo LEGO® Creator Expert kolekciniu žaislu. 3 aukštų knygynas ir gretimas modulinis kotedžo pastatas yra kupini konstravimo technikų ir netikėtų detalių, įskaitant vitriną, skaitymo kampelį ir atvirą dizainą. Kolekcininkams patiks išdidžiai demonstruoti šį 2 504 dalių LEGO rinkinį greta kitų modulinių pastatų.Vis didėjanti modulinių namų kolekcija. LEGO Creator Expert Modular Buildings serija yra aukščiausios klasės pažangių, susijungiančių pastatų kolekcija, kurią sudaro autentiško dizaino modeliai iš viso pasaulio.LEGO rinkiniai, kurie suteikia gyvenimui aistros. LEGO Creator Expert konstravimo rinkiniai skirti suaugusiesiems ir paaugliams, degantiems aistra. Pažangūs „Creator Expert“ rinkiniai, kuriuos sudaro viskas nuo autentiškų pastatų iki klasikinių automobilių ir kitų geidžiamų objektų, atveria nostalgijos, atitrūkimo, saviraiškos, tyro džiaugsmo ir netikėtumų pasaulį.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę