Prekių katalogas

LEGO® 10271 CREATOR EXPERT Fiat 500

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Atkurkite „La Dolce Vita“ skonį su pažangiu LEGO® Creator Expert Fiat 500 automobilio modeliui, kupinu Itališko žavesio ir LEGO kaladėlių detalių, kurias patiks konstruoti ir išdidžiai demonstruoti paaugliams ir suaugusiesiems.

•  Šis modelio rinkinys turi bagažo rėmą, lagaminą, detalų interjerą, variklį, atsarginį ratą ir atsidarantį stogą, duris, variklio gaubtą ir bagažinę. Itališkai nuotaikai sukurti pridedamas net automobilio „paveikslas“ Kolizijeaus fone.

•  Šis rinkinys yra autentiškų LEGO® automobilių modelių ir kitų įžymių geidžiamų objektų kolekcijos dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti, skirti laiko sau savarankiškai konstruojant ir kuriant įspūdingas interjero puošmenas.

•  Labiau patyrusiems paaugliams ir suaugusiems konstruktoriams patiks gauti šį 960 dalių Fiat 500 automobilio modelį dovanų Kalėdoms ar ypatinga proga.

•  Šis konstruojamas modelis yra 11 cm aukščio, 24 cm ilgio bei 11 cm pločio, tad jis taps įspūdinga puošmena savaime arba puikia LEGO® rinkinių kolekcijos dalimi.

•  Nors žaisliniai automobiliai naudoja baterijas, šis kolekcinis modelis varomas vien vaizduote ir kūrybiškumu.

•  Pridedamos konstravimo instrukcijos sukurtos imituojant originalų reklaminį bukletą su įdomiais faktais apie tikrąjį automobilį, įmonės „Fiat“ istorija ir interviu su šio klasikinio automobilio LEGO® modelio dizaineriu.

•  LEGO® Creator Expert konstravimo rinkiniai suaugusiesiems ir paaugliams suteikia sudėtingas konstravimo užduotis, atsižvelgiant į tai, kuo jie domisi, įskaitant klasikinius automobilius, autentiškus pastatus, pramogų parkus ir ne tik.

•  Nuo 1958 metų LEGO® kaladėlės tikrinamos pagal griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina vienodą kokybę ir suderinamumą bei lengvą sujungimą ir atskyrimą kiekvieną kartą.

•  LEGO Group mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja LEGO® dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas pažangus LEGO rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius16+
LEGO® 10271 CREATOR EXPERT Fiat 500
65,57 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Šis LEGO® Creator Expert Fiat 500 automobilio modelis (10271) atkuria tikrąją klasikinio automobilių dizaino ikoną. Paaugliams ir suaugusiems patiks sudėtingo konstravimo iššūkis, kurį suteiks šis legendinio 7-ojo dešimtmečio pabaigos Fiat 500F modelio rinkinys, ir jiems patiks visos autentiškos LEGO kaladėlių detalės, pvz., bagažo rėmas su lagaminu, detalus interjeras ir atsidarantis stogas, durys, variklio gaubtas ir bagažinė. Italijos temai išbaigti šio automobilio modelis taip pat turi molbertą su teptuku, palete ir miniatiūrą su automobiliu žymiojo Romos Koliziejaus fone.Žaislai, kurie suteikia gyvenimui aistros. LEGO Creator Expert rinkiniai skirti suaugusiesiems ir paaugliams, degantiems aistra. Pažangūs „Creator Expert“ rinkiniai, kuriuos sudaro viskas nuo klasikinių automobilių modelių ir autentiškų pastatų iki atrakcionų parkų ir ne tik, atveria nostalgijos, atitrūkimo, saviraiškos, tyro džiaugsmo ir netikėtumų pasaulį. Be to, kartais vaikai juos naudoja kaip žaislus!
Klientų atsiliepimai apie šią prekę