Prekių katalogas

LEGO® 10275 ICONS Elfų klubo namelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Atkurkite smagias kalėdines šeimos tradicijas su šia žavia konstravimo užduotimi. Sukonstruokite jaukų Elfų klubo namelį (10275) ir tyrinėkite jo jaukias šventines detales atsipūsdami su šiuo betarpišku projektu.

•  Per šias šventes sukurkite tikrą stebuklą su savo šeimos nariais. Mėgaukitės konstravimu ir grožėkitės šventiniu kolekciniu modeliu, kuris suteiks jūsų namams ilgus metus neblėstančio šventinio džiaugsmo.

•  Su šventiškomis detalėmis. Atraskite vaflių mašiną, triaukštę lovą su šviečiančiu žibintu, kuris virpėdamas budina elfus, kraipomą kaminą ir roges su elniu, kurias galima pastatyti „rogių stovėjimo aikštelėje“.

•  Ieškote dovanų Kalėdoms arba adventui? Šis modelio konstravimo rinkinys idealiai tinka LEGO® gerbėjams ar bet kuriam suaugusiajam ar šeimos nariui, kuriam patiktų gauti gražaus kolekcinio modelio konstravimo rinkinį.

•  22 cm aukščio ir 13 cm gylio konstravimo rinkinys suaugusiesiems ir šeimoms taps įspūdinga Kalėdų dovana arba slapta Kalėdų Senelio staigmena su kolekciniu modeliu, kuris džiugins ne vienus metus.

•  Prie šio rinkinio šviesos kaladėlės pridedama baterija, todėl galėsite iškart grožėtis apšvietimu.

•  Dėl pridedamų žurnalinio stiliaus konstravimo instrukcijų su informacija apie patį modelį pradėti konstruoti be galo paprasta.

•  Tai – dalis įkvepiančių LEGO® konstravimo rinkinių suaugusiems, skirtų LEGO konstravimo gerbėjams ir modeliuotojams, kuriems patinka elegantiškas dizainas, graži architektūra ir detalūs modeliai.

•  LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir sujungimą bei lengvą atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.

•  LEGO® kaladėlės ir dalys kruopščiai tikrinamos, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus ir galėtumėte neabejoti, jog šis modelis sukurtas ilgam.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius18+
LEGO® 10275 ICONS Elfų klubo namelis
76,82 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Jei norite iš naujo patirti malonius Kalėdų prisiminimus, turime jums idealų pasiūlymą – LEGO® Elfų klubo namelį (10275). Tai tobulas būdas kokybiškai praleisti laisvalaikį su mielu rankdarbių projektu. Sukonstruokite nepaprastai detalų Elfų klubo namelį ir apžiūrėkite jo visas smagias ypatybes.Modelis, kupinas Kalėdų džiaugsmo. Sustiprinkite Kalėdų dvasią svečiuodamiesi elfų pasaulyje. Šis modelio konstravimo rinkinys su vafliais, dovanomis ir rogutėmis yra kupinas smagių šventinių tradicijų. Jį sudaro Kalėdų eglutė su papuošimais, įvairios dovanos ir kompiuteris, kuriuo galima stebėti, kas šiemet buvo geras, o kas – blogas. Elfai gali teleskopu stebėti, kaip per Kūčias pakyla Kalėdų Senelio rogės.Kalėdinis konstravimo projektas jums Elfų klubo namelis yra dalis LEGO modelių konstravimo rinkinių kolekcijos suaugusiems, kuriems patinka sumanus dizainas ir detalios scenos. Na ir, žinoma, šis modelis taps puikia Kalėdų dovana artimiesiems.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę