Prekių katalogas

LEGO® 10282 CREATOR EXPERT adidas Originals Superstar

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
Dalių skaičius731
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Sukonstruokite ir eksponuokite vieną iš žymiausių sportinių batelių pasaulyje su LEGO® adidas Originals Superstar 10282 modelio rinkiniu suaugusiems.

• Kupinas tokių autentiškų detalių, kaip kriauklės formos nosis, 3 juostelių ženklas, adidas logotipas ant liežuvio ir kitas Originals Superstar ženklinimas.

• Šis LEGO® modelis su batų raišteliais ir autentiška dėžute yra smagus ir tikroviškas originaliojo adidas sportinio batelio kopija.

• Ieškote geriausios dovanos adidas gerbėjams? Šis modelio rinkinys idealiai tinka visiems, mėgstantiems gatvės mados eksponatus ir suaugusiems LEGO® konstruotojams, kurie ieško išskirtinio projekto.

• 12 cm aukščio, 27 cm ilgio ir 9 cm pločio.

• Šis sportinio batelio modelis su eksponavimo stovu ir lentele užims garbingiausią vietą jūsų namuose arba biure.

• Pridedama papildomų LEGO® elementų, kad galėtumėte nuspręsti, ar konstruoti dešinįjį, ar kairįjį batelį.

• Šis LEGO® adidas Originals Superstar rinkinys skirtas kūrybiškų konstravimo rinkinių suaugusiems LEGO gerbėjams, kurie vertina įspūdingą dizainą ir detalumą.

• LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos iš kokybiškų medžiagų. Jos pasižymi nuolatine kokybe, suderinamumu ir lengvu sujungimu bei atskyrimu visuomet – nuo pat 1958 metų.

• Gaminant LEGO® dalis, didžiausias dėmesys skiriamas saugai ir kokybei. Štai kodėl jos nuodugniai išbandomos, kad galėtumėte neabejoti, jog modelis yra ne tik gražus, bet ir tvirtas.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius18+
LEGO® 10282 CREATOR EXPERT adidas Originals Superstar
75,00 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Demonstruokite meilę adidas ir sportiniams bateliams, konstruodami ir eksponuodami legendinius adidas Originals Superstar sportinius batelius iš LEGO® kaladėlių.

Papildykite savo sportinių batelių kolekciją šiuo LEGO® adidas Originals Superstar (10282) modeliu. Šiuo dar neregėtu LEGO pasiūlymu atkursite legendinį sportinį batelį iš LEGO elementų, kuris neabejotinai taps pokalbių tema. Autentiškos Superstar batelių detalės Ši batelių LEGO versija kaip ir tikrasis modelis pasižymi adidas Originals Superstar sportiniu batelių užrašu, kriauklės formos nosimi, trilapiu logotipu ir 3 juostelių ženklu. Kairysis ar dešinysis? Spręsti jums! Šį rinkinį sudaro 17 papildomų LEGO elementų, todėl galite konstruoti tiek dešinįjį, tiek kairįjį batelį. Kad modelis būtų tikroviškesnis, jis netgi turi batų raištelius ir autentišką batų dėžutę. Konstravimo projektas jums Šis rinkinys yra LEGO konstravimo rinkinių suaugusiems kolekcijos dalis. Šį modelį su stovu ir lentele įvertins visi adidas ir gatvės mados eksponatų gerbėjai bei suaugę LEGO konstruotojai.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę