Prekių katalogas

LEGO® 43197 DISNEY Ledo pilis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® DISNEY
Dalių skaičius1709
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Sužavėkite vyresnius Disney „Ledo šalies“ gerbėjus šiuo neprilygstamu LEGO® ǀ Disney Ledo pilies (43197) modeliu – puikia dovana, atgaivinsiančia brangius prisiminimus apie mylimus filmus.

• Sukurkite įspūdingą legendinės pilies modelį su visais paradiniais laiptais, didžiąja mene ir ledo fontanu bei 9 personažais, įskaitant 4 lėlytes ir Olafo LEGO® figūrėlę.

• Šis nuostabus LEGO® ǀ Disney rinkinys kupinas priedų, įskaitant miniatiūrinį, konstruojamą Arundelio pilies modelį ir laivą butelyje. Puikiai tinka filmo scenoms atkurti arba nevaržomai žaisti.

• Šis unikalus ir sudėtingas konstruojamas modelis patiks kiekvienam Disney „Ledo šalies“ gerbėjui nuo 14 metų amžiaus. Daugiau nei 1 700 dalių pilis yra kupina detalių ir taps neįtikėtinai puikia dovana kiekvienam.

• Pilis yra 65 cm aukščio, 35 cm pločio ir 19 cm gylio, dėl to šis rinkinys taps gražia puošmena ir paskatins mažuosius išradingai žaisti.

• Norite suteikti konstruotojams dar nuostabesnę konstravimo patirtį? Nuo šiol tai galima padaryti su skaitmeninėmis „Instructions PLUS“. Su patogiais padidinimo, pasukimo ir vizualizavimo režimais – tai LEGO® konstravimo skaitmeninė ateitis!

• Padovanokite vyresniems vaikams puikių personažų ir dar daugiau įdomių modelių su LEGO® ǀ Disney rinkiniais. Šis ypatingas konstruojamas žaislas suteikia istorijų idėjų, kurios padeda lavinti konstruotojų kūrybingumą ir vaizduotę.

• LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius14+

Sužavėkite Disney gerbėjus šiuo ledo pilies rinkiniu, kurį sudaro detalūs kambariai ir 9 personažai, įskaitant 4 lėlytes. Idealiai tinka žaidimams ir kolekcijoms.


Vyresniems vaikams ir suaugusiems patiks konstruoti šį neįtikėtiną LEGO® ǀ Disney Ledo pilies (43197) žaislinį rinkinį, kurį sudaro įdomus konstravimo iššūkis, kupinas filmą primenančių detalių, mažesnis Arundelio pilies modelis bei spausdintinės instrukcijos ir skaitmeninės Instructions PLUS.Unikali „Ledo šalies“ konstravimo patirtisFilmų gerbėjai išsyk atpažins pilį su riestais dvipusiais laiptais, kurie veda iki sosto menės, žvilgančio ledo fontano, balkono ir ne tik. Konstruotojai gali leisti ištisas valandas atrasdami vis naujų įdomybių statydami ir žaisdami su pilimi, arba ją eksponuoti kaip puošmeną.Įspūdingas modelisNepaprastai aukštas sudėtingas modelis įtrauks gerbėjus ištisoms valandoms su Disney Ana, 2 Elzos versijomis karūnavimo ir klasikiniu apdaru, Kristofas ir Olafas bei 4 LEGO Sniegių figūrėlės. Su 1 700 dalių šis rinkinys taps išskirtine šventine dovana, kuri nudžiugins mažus ir didelius Disney „Ledo šalies“ gerbėjus.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę