Prekių katalogas

LEGO® 41414 FRIENDS Emma vasaros žaidimų kubelis

1-2 d.d.

Prekės kodas 2011096

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius5-6, 7-8, 9-10

Rekomenduojame susijusias prekes

Nukelkite kūrybingus vaikus atgal į smagias vasaros dienas paplūdimyje su „LEGO® Friends“ Emma vasaros žaidimų kubeliu (41414). Vaivorykštinio dėklo viduje yra nedidelė paplūdimio scena su smėlio pilimi ir ledų kiosku. Tai ideali gimtadienio dovana vaikams, kurie mėgsta kompaktiškus žaislus ir leisti laiką paplūdimyje. Nestandartinis mąstymas „LEGO Friends“ kubeliai – tai naujas būdas žaisti. Šios vasaros žaislo elementai yra nuimami, kad vaikai galėtų mėgautis įsivaizduojamomis atostogomis ir žaisti už kubo ribų. Šios dalys taip pat prisijungia prie kubelio pagrindo, kad juos būtų galima tvarkingai nešiotis – daugiau nieko nebepamesite! Kubas yra perskiriamas į 2 dalis, tad vaikai gali dalytis mažo žaidimo kubelio nuotykiais su draugu. Pramogos rėmelyje Galima surinkti 5 vasaros žaidimų kubelius. Kiekvienas nešiojamas žaislas turi po paslaptingą atsitiktinės spalvos gyvūnėlį – sužinoti, kas slepiasi viduje, yra dalis smagumo! Vienas ant kito statomus žaislus galima prijungti prie kitų kubelių ir sukurti gražią puošmeną. Supažindinkite vaikus su Hartleiko miestu – kasdienos herojų ir svetingumo namais!Gamintojas: LEGO®

Dalių skaičius: 51

Rekomenduojamas amžius: nuo 6 metų.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę