Prekių katalogas

LEGO® 41448 FRIENDS Heartlake City kino teatras

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius451
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Sužavėkite kiną dievinančius mažuosius su LEGO® Friends Heartlake City kino teatru (41448). Šįvakar vyks premjera šiame retro stiliaus kino teatre, bus ištiestas raudonas kilimas, ant kurio apsirodys LEGO Friends kino žvaigždė!

•  Šis atidaromo žaislo žaidimo rinkinys turi bilietų kasą ir raudonojo kilimo vietą vienoje pusėje, o jį atidarius atsiveria peržiūrų kambarys, tualetas ir spragėsių kioskas. Su LEGO® Friends Andrea ir 2 kitomis lėlytėmis.

•  Vaikai gali žaisti vaidmenimis supergerbėją Andrea arba kino žvaigždę Amelia, arba gali dėtis, kad parduoda bilietus arba spragėsius. Kiną dievinantys vaikai gali įsivaizduoti esą VIP, žiūrintys premjerą arba projektoriaus operatoriai.

•  Heartlake City kino teatras suteikia vaikams galimybę rodyti savo pačių kino kūrybą lėlytėms, atremiant išmanųjį telefoną į ekraną, kurį apvertus telpa planšetinis kompiuteris.

•  Kaip ir visų LEGO® Friends rinkinių atveju, šis modelis yra kupinas šaunių priedų, kad veiksmas atgytų – šį rinkinį sudaro bilietai, popierius ir rašiklis, spragėsiai, gėrimo puodeliai ir pinigų banknotai.

•  Nudžiuginkite kiną dievinančius vaikus nuo 7 metų amžiaus gimtadienio, Kalėdų arba ypatingos progos dovana su šiuo interaktyviu Heartlake City kinoteatro žaislu.

•  17 cm aukščio, 27 cm pločio ir 19 cm gylio vaikų kino teatro žaislas taps akį traukiančia puošmena, kuri užims pagarbią vietą bet kuriame miegamajame.

•  LEGO® Friends žaislais turi pažįstamų personažų ir yra kupini žavių priedų kurie įkvėps vaizduotę.

•  Visi nauji LEGO® rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

•  Populiarūs LEGO® žaislai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius7+
Padovanokite vaikams raudonojo kilimo žaidimą, su kuriuo jie galės dalyvauti filmo premjeroje LEGO® Friends Heartlake City kino teatre (41448). Šią dovaną vaikams sudaro art deko stiliaus kino teatras kupinas autentiškų detalių, pvz., VIP erdvė, spragėsių kioskas gėrimo puodeliai. Jame yra įžymybė, kuri pasirašo savo gerbėjams. Šis žaislas perkelia vaikus į tviskantį vakarą kino teatre.Režisieriaus kėdėje Šis modelis turi vyrius, kad vaikai galėtų jį atidaryti ir atverti VIP žiūrovų erdvę su išskirtinėmis vietomis 5 geriausiems draugams. Personažai gali „žiūrėti“ filmą ekrane, bet jį taip pat galima apversti, kad vaikai galėtų žaisti režisierių ir rodyti savo filmą.Tikroviški žaidimo vaidmenimis nuotykiai LEGO Heartlake City gimtadienio dovanos vaikams kupinos tikroviškų detalių ir pažįstamų personažų. Jie skatina vaikus kurti žaidimo vaidmenimis pasaulį vieniems arba su draugais ar šeima.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę