Prekių katalogas

LEGO® 41449 FRIENDS Andrea šeimos namas

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius802
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Nustebinkite mažuosius konstruotojus 3 aukštų LEGO® Friends Andrea šeimos namu (41449). Vaikai gali tyrinėti šaunias ypatybes ir vaidinti šeimos gyvenimą tarp šio aukščiausios kokybės rinkinio sienų.

•  Su 5 LEGO® Friends lėlytėmis gražiai stilizuotas rinkinys turi visos šeimos personažus, įskaitant 2021 metų sausio mikrolėlytę, tad įkvėps nesibaigiančioms šeimos žaidimo vaidmenimis pramogoms.Vaikai gali surengti muzikinį pasirodymą kaimynams garažo studijoje, leisti laiką Andrea kambaryje, žaisti maudynes baseine arba gaminti maistą šiuolaikiškoje virtuvėje.

•  Aplinkai neabejingiems vaikams patiks, kaip šis namas paruoštas ateičiai su saulės elementais ant stogo. Kaip ir visi LEGO® Friends namų rinkiniai, jis turi gausybę šaunių priedų.

•  Žaidimo rinkinys sumaniai suprojektuotas patogesniam žaidimui, todėl jis turi nuimamą viršutinį aukštą, kad būtų pasiekiamas apatinis aukštas. Virtuvėje atsilenkia darbo suolas, kad būtų vietos pirštams.

•  Ieškote gimtadienio dovanos, kuri sužavėtų lėlių namus mėgstančius vaikus? Vaikams nuo 6 metų amžiaus patiks išpakuoti šį aukščiausios kokybės žaislą ir žaisti namus su savo draugais.

•  20 cm aukščio, 26 cm pločio ir 12 cm gylio kūrybiška dovana taps patrauklia puošmena, neužimančia daug vietos.

•  Supažindinkite pažangius vaikus su draugišku LEGO® Friends pasauliu, kuriame priimamas ir laukiamas kiekvienas.

•  Šis LEGO® namo žaidimo rinkinys atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę jo kaladėlių kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

•  Šio lėlyčių namelio kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+
Jei ieškote prasmingos dovanos, rinkitės LEGO® Friends Andrea šeimos namuose (41449). Šis be galo detalus, pradedant saulės elementus ant stogo, baigiant mini pianinu garažo studijoje, šis žaidimo rinkinys sužavės LEGO Friends gerbėjus ir nustebins pažaisti atėjusius bičiulius.Daugybė kambarių Vaikai gali leisti laiką Andrea kambaryje arba kepti pyragaičius su žaviais reikmenimis. Taip pat yra širdelės formos baseinas ir šauni garažo studija su muzikiniais žaislais, kurioje Andrea gali surengti pasirodymą su draugais! Ant stogo yra saulės elementų moderniam gyvenimui, o viršutinį aukštą galima nukelti, kad būtų lengviau pasiekti vidų.Gausybė vaidmenų! Rinkinys turi 5 LEGO Friends lėlytes – 2021 metų sausį pristatytą Andrea sesutės Liz mikrolėlytę – todėl vaikai gali nevaržomai leisti LEGO šeimos gyvinimą. Supažindinkite vaikus su Heartlake City, kuriame vaikai susiras geriausių draugų!
Klientų atsiliepimai apie šią prekę