Prekių katalogas

LEGO® 41439 FRIENDS Kačių priežiūros automobilis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Patrauklios kainos kačių priežiūros automobilis (41439) akimirksniu patrauks vaikus konstruoti ir smagiai dėtis, kad jie renka kates katinišku automobiliu ir jas prižiūri grožio salone.

•  Šį kompaktišką kačių žaislą sudaro LEGO® Friends Emma ir Mia bei kačių ir kačiukų žaislai nevaržomoms žaidimo vaidmenimis pramogoms. Pradinė kaladėlė padeda pradėti konstruoti, kad būtų daugiau laiko žaisti!

•  Kaip visi kiti LEGO® Friends rinkiniai, šis žaislas yra kupinas mielų priedų, įskaitant katės skanuką kačiuko buteliuką.

•  Patogi gimtadienio dovana berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus, kurios nusipelnė dovanėlės. Įvertinkite sunkų darbą kūrybiška kasdiene dovanėle, kuri džiugins ištisas valandas ir mokys konstravimo įgūdžių.

•  Automobilis yra 10 cm pločio, o grožio salonas – 6 cm pločio. Kadangi jis suderinamas su visomis kitomis LEGO® kaladėlėmis, labiau pažengę vaikai gali jį papildyti.

•  Ar norite suteikti mažiesiems konstruotojams dar smagesnę patirtį? Nuo šiol tai galite padaryti su skaitmeninėmis Instructions PLUS! Priartinkite, pasukite, apžiūrėkite ir įrašykite modelius, kad konstruoti būtų lengviau.

•  4+ rinkiniai suteikia vaikams smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais konstravimo veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę atrasti bendro konstravimo ir žaidimo galimybę.

•  LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogios paimti ir konstruoti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1958 metų!

•  LEGO® žaislų žaidimo rinkiniai yra išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius4+

Rekomenduojame susijusias prekes

Padėkite mažiesiems lavinti konstravimo įgūdžius, rūpindamiesi gyvūnais su kačių priežiūros automobiliu (41439). Su šiuo paprastu rinkiniu vaikai gali drauge su LEGO® Friends Emma ir Mia pasirūpinti katėmis savo automobilyje, o tada nusivesti jas į saloną ir išgražinti.Išmok konstruoti 4+ rinkinyje gausu įtraukiančių detalių, kurios suteiks mažiesiems daugybę pramogų. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra visas modelis ir personažas, kurį vaikai gali lengvai sukonstruoti ir pradėti žaisti! Be to jame yra pradinė kaladėlė, kuri suteikia vaikams paruoštą pagrindą.Pramoga visai šeimai 4+ rinkiniai padės suaugusiems parodyti mažiesiems, kaip smagu konstruoti. Paprasta pradėti konstruoti – jis turi ne tik popierines instrukcijas, bet ir Instructions PLUS. Jos pasiekiamos programėlėje LEGO Building Instructions ir turi priartinimo, stebėjimo bei pasukimo įrankius, kurie padės vaikams suprasti, kaip konstruoti. Be to, jomis galima išsaugoti savo pažangą ir tęsti konstravimą.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę