Prekių katalogas

LEGO® 41443 FRIENDS Olivia elektrinis automobilis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius183
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  LEGO® Friends Olivia elektrinis automobilis (41443) yra tobulas žaidimo rinkinys vaikams, kuriems patinka automobiliai ir gamta. Konstruojamas žaislinis automobilis įkvepia kurti istorijas ir leistis į nevaržomus nuotykius!

•  Šį LEGO® Friends žaidimo rinkinį sudaro 2 lėlytės ir šuniuko figūrėlės bei konstruojamas automobilis. Jame taip pat yra įkrovimo stotelė su žaisline vėjo turbina ir vietelė iškyloms.

•  Žaislinio elektrinio automobilio ratais sukasi, tad vaikai gali juo „važinėti“. Jis prisijungia prie įkrovimo stotelės kabeliu ir vaikai gali sukti turbinos mentes, kad „generuotų“ elektros energiją.

•  Nudžiuginkite automobilius mėgstančius berniukus ir mergaites, kurie nori puoselėti aistrą ekologiškesniam, modernesniam gyvenimo būdui. Tai – tobula gimtadienio dovana arba išskirtinės progos dovanėlė vaikams nuo 6 metų amžiaus.

•  Automobilis yra 6 cm aukščio, 11 cm ilgio. Vėjo turbina yra 13 cm aukščio, 9 cm pločio ir 6 cm gylio.

•  Populiarius LEGO® Friends žaislus sudaro spalvingi pastatai, šaunios žaislinės transporto priemonės ir pažįstami personažai, kurie įkvepia vaikus puoselėti savo aistrą tikroviškoje aplinkoje.

•  Šio naujojo LEGO® žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

•  LEGO® kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+
Klientų atsiliepimai apie šią prekę