Prekių katalogas

LEGO® 41662 FRIENDS Olivia flamingo kubelis

Išparduota

Prekės kodas 2013916

14,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius41
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• LEGO® Friends Olivia flamingo kubelis (41623) yra nešiojamas džiunglių žaidimo rinkinys, telpantis ryškiaspalviame flamingo tematikos dėkle. Nešiojamos džiunglių pramogos gyvūnus mylintiems vaikams, kurie verti dovanėlės bet kokia proga!

• Su populiaria LEGO® Friends Olivia lėlyte, 1 iš 4 skirtingų spalvų flamingo žaislu, varlės figūrėlė, konstruojama ežero scena, fotoaparatu, arbūzu ir arbūzo skiltele.

• Vaikai gali žaisti su elementais išėmę juos iš kubelio arba susidėti šio nešiojamo žaislo dalis pramogoms kelyje.

• Tobula netikėta, ypatingos progos arba gimtadienio dovanėlė vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka žaisti su kompaktiškai gyvūnų žaislais.

• 11 cm aukščio ir 8 cm pločio kubelis taps smagia, kompaktiška stalo puošmena su 2021 metų sausio medžiaginėmis „plunksnomis“ ir žaviu flamingo veidu.

• Supažindinkite vaikus su Heartlake City pasauliu – išradingų pramogų ir tikros draugystės vieta, kur vaikai susipažins su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys, be to, čia laukiami visi.

• Šio naujojo LEGO® žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® Friends rinkiniai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+

Šis nešiojamas žaidimo rinkinys taps dovanėle bet kokia proga – šaunus būdas dalytis smagiomis LEGO® Friends gyvūnų akimirkomis.

Padovanokite vaikams netikėtą staigmeną su LEGO® Friends Olivia flamingo kubeliu (41662). Mielame dėkle yra flamingo veidas su medžiaginėmis „plunksnomis“. Dėžutėje yra populiarus LEGO Friends Olivia žaislas – flamingo ir varlės figūrėlės bei gausybė kitų priedų kūrybiškam žaidimui paskatinti.Išradingas žaidimas kelyjeŠis nešiojamas žaidimo rinkinys padeda vaikams ilgose kelionėse. Žaidžiant su flamingu džiunglių aplinkoje išlaisvinama vaizduotė. Visos dalys susideda į tvirtą rožinį dėklą, o kadangi viskas sudaryta iš LEGO dalių, lėlytės ir elementai prisitvirtina prie pagrindo, todėl nedings vaikams keliaujant.Mėkite ir dalykitėsLEGO Friends kubeliai išsiskiria daugybe žaidimo galimybių todėl jie taps puikia dovana vaikų klasės draugams. Kubeliai telpa į kuprinę, todėl juos galima neštis į mokyklą ir žaisti per pertraukas.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę