Prekių katalogas

LEGO® 41663 FRIENDS Emma dalmatino kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Suteikite galimybę leistis į nuotykius kelyje su LEGO® Friends Emma dalmatino kubelio 41663 nešiojamu žaislinio gyvūno rinkiniu. Vaikai galės žaisti gyvūnų vakarėlį, o paskui uždaryti naująjį žaislą ir neštis jį su savimi.

• Šio šuniuko žaislo viduje yra LEGO® Friends Emma lėlytė, žavi netikėtos spalvos šuns figūrėlė ir įvairūs žaisliniai priedai vaikų vaizduotei įkvėpti.

• Vaikai gali žaisti su žaisliniais gyvūnėliais išėmę arba neišėmę jų iš kubelio arba viską susidėti pramogoms kelyje.

• Lengvai konstruojami kubeliai – tai puikus būdas supažindinti vaikus su LEGO® Friends pasauliu. Šis dalmatino žaislas taps puikiu atlygiu, gimtadienio dovana arba šventine dovanėle vaikams nuo 6 metų amžiaus.

• Šis kubelis yra 7 cm aukščio ir 8 cm pločio, o su 2021 metų sausio medžiaginėmis ausytėmis ir šuns snukučiu, jis taps ir gražia stalo puošmena.

• Supažindinkite vaikus su Heartlake City pasauliu – smagių užduočių ir tikros draugystės vieta, kur vaikai gali puoselėti savo pomėgius su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys.

• Šio naujojo žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• Šio LEGO® Friends rinkinio kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+

Rekomenduojame susijusias prekes

Žavus šuniukų tematikos kelioninis rinkinys vaikams, kuriems patinka žaisliniai gyvūnai ir mieli nešiojami žaidimo rinkiniai.

Ieškote smagaus atlygio LEGO® mažiesiems? LEGO Friends Emma dalmatino kubelio (41663) žaislas yra nešiojamas žaidimo rinkinys, kuris džiugins gyvūnėlius dievinančius vaikus kelionėje. Šioje gimtadienio dovanoje vaikams yra LEGO Friends Emma lėlytė, kuri švenčia jos šuniuko dalmatino gimtadienį.Žaislinis šuniukas kelionėmsŠis mielas nešiojamas žaislas telpa į kuprinę, o jo viduje yra žaislinis gyvūnas kuris neleis nuobodžiauti ilgose kelionėse. Be to, jis tinka greitoms LEGO Friends pramogoms mokyklinių pertraukų metu arba žaidimui su draugais. Tik nemanykite, kad dalmatinai yra vien juodai balti! Vaikai sužinos savo šuns spalvą, tik atidarę dėžutę!Aistra žaistiSupažindinkite vaikus su populiariais LEGO Friends kubeliais, kurie suteikia vaikams galimybę puoselėti meilę gyvūnams!
Klientų atsiliepimai apie šią prekę