Prekių katalogas

LEGO® 41664 FRIENDS Mia mopso kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius6+
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius40
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Įkvėpkite gyvūnų priežiūros pramogoms kelyje su LEGO® Friends Mia mopso kubeliu (41664). Ši miela šunų tematikos dėžutė suteikia vaikams galimybę žaisti šuniuko priežiūrą. Nedidelio dydžio kubelis taps puikiausia dovana pramogoms kelyje.

• Su LEGO® Friends Mia lėlyte ir netikėtos spalvos žaisliniu mopsu bei konstruojama spintele mopso kaului ir skanukui susidėti.

• Vaikai gali žaisti su kubelio elementais išėmę juos iš kubelio arba viską susidėti pramogoms kelyje.

• Žavi kūrybiška dovanėlė be jokios progos vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka gyvūnų žaislai. Šie paprasti modeliai taps puikia pažintimi su LEGO® konstravimo pramogų pasauliu.

• 8 cm pločio ir 7 cm aukščio. Dėl medžiaginių ausyčių ir mopso snukučio šis kišeninis žaislas taps puikia dovanėle, suteiksiančia šuniško mielumo vaikų stalui.

• Supažindinkite vaikus su LEGO® Friends Heartlake City, spalvingais žaidimo rinkiniais su pažįstamais personažais, kurie suteikia vaikams ištisas valandas pramogų pavieniui, bet taip pat tinka dalyti su geriausiais draugais.

• Šis tvirtas, nešiojamas žaislas yra sukurtas atlaikyti keliones. LEGO® gaminiai atitinka griežtus pramonės standartus, kad būtų suderinami ir kiekvieną kartą vienodai susijungtų ir atsiskirtų.

• LEGO® Friends kūrybiškos dovanos yra išbandomos maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rekomenduojame susijusias prekes

Žavus ir kompaktiškas žaislas, padabintas šuns ausimis, taps idealia dovanėle bet kokia proga vaikams, kurie myli gyvūnus ir mėgsta konstruoti.

Ieškote mielos dovanėlės mažiesiems? LEGO® Friends Mia mopso kubelis (41664) neabejotinai juos sužavės! Ši gimtadienio dovana vaikams turi mielas ausytes ir šuniuko snukutį. Nešiojamo žaidimo rinkinio viduje yra mini lėlytė, netikėtos spalvos mopso jauniklis bei tikroviški priežiūros priedai, kad vaikai galėtų prižiūrėti šunelį. Yra netgi semtuvėlis kakučiams!Pramogos kelioneiPopuliarūs LEGO Friends kubeliai yra tobula netikėta dovanėlė šunis mylintiems vaikams, kuriems patinka nešiotis žaislus su savimi. Šis smagus LEGO rinkinys telpa kuprinėje, tad jį galima pasiimti žaidimams su draugais.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę