Prekių katalogas

LEGO® 41665 FRIENDS Stephanie katės kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius6+
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius46
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Netikėtai padovanokite LEGO® Friends Stephanie katės kubelio (41665) nešiojamą gyvūnų žaislo žaidimo rinkinį. Puikus žaislas neštis žaisti su draugais, be to, jis puikiai atrodo kaip kambario puošmena.

• Mažuose LEGO® Friends kubeliuose telpa daug pramogų. Jo viduje yra LEGO Friends Stephanie lėlytė, netikėtos spalvos katės figūrėlė, paukštelis ir konstruojama kačių karstyklė.

• Vaikai gali žaisti su elementais išėmę juos iš kubelio arba viską susidėti pramogoms kelyje.

• Žavi kūrybiška dovanėlė be jokios progos vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka gyvūnų žaislai. Šie paprasti modeliai taps puikia pažintimi su LEGO® konstravimo pramogų pasauliu.

• Kubelis yra 7 cm aukščio ir 8 cm pločio, o mieli katės bruožai užtikrina, kad vaikai norės naudoti šį žaislą kaip puošmeną.

• Supažindinkite vaikus su LEGO® Friends Heartlake City pasauliu – smagaus išradingo žaidimo vieta, kur vaikai susipažins su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys, be to, čia laukiami visi.

• Šio naujojo žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• Šios LEGO® Friends kūrybiškos dovanos kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rekomenduojame susijusias prekes

Padovanokite kates mylintiems vaikams šį kišeninį lėlytės žaislą. Dėžutė su katės bruožais taps puikia puošmena ir ją galima pasiimti pramogoms kelionėje.

Paskatinkite vaikus mylėti gyvūnus su bet kokiai progai tinkančia LEGO® Friends Stephanie katės kubelio (41665) dovanėle. Šio nešiojamo žaislo viduje vaikai ras LEGO Friends Stephanie lėlytę ir jos katę, kuri gali būti vienos iš keturių spalvų.Nešiojamas augintinisSuteikite mažiesiems galimybę rūpintis žaisline kate, tarsi savo augintine. Jie gali neleisti žaislinei katytei kopti į medį ir medžioti paukštelius, pakviesdami ją prie jos karstyklės. LEGO Friends kubeliai yra idealus palydovas kelionėse. Visi elementai prisitvirtina prie nešiojamo žaislo pagrindo, todėl nedings nė viena dalis! Namuose ši gimtadienio dovana vaikams taps puikia puošmena su mielomis katės ausytėmis ir snukučio bruožais.Nesibaigiančios pramogosPuoselėkite mažųjų aistrą su LEGO Friends mergaitėmis. Populiarūs Hartleiko miesto žaislais išsiskiria tikroviškomis ypatybėmis, žaviais gyvūnais ir pažįstamais personažais, kurie vaikams primins juos pačius.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę