Prekių katalogas

LEGO® 41666 FRIENDS Andrea triušio kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius6+
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius45
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• LEGO® Friends gyvūnų kubeliai taps puikia dovana bet kokia proga vaikams, kuriems patinka kūrybiškos pramogos. Andrea triušio kubelio (41666) nešiojamas rinkinys įkvepia priežiūrai ir puikiai atrodo kaip puošmena.

• Kubelį sudaro LEGO® Friends Andrea lėlytė, 1 iš 4 skirtingų spalvų triušio figūrėlė, konstruojamas narvelis, grybas ir medis bei krepšys žaislinių priedų, kurie sužadins vaizduotę.

• Vaikai gali išimti elementus iš LEGO® Friends kubelio ir juos susidėti pramogoms kelyje arba žaisti triušio priežiūrą su draugais.

• Tai puiki gimtadienio arba netikėta dovanėlė vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka rūpintis gyvūnais, supažindinanti su didesne LEGO® visata.

• 8 cm ilgio ir 13 cm aukščio kubelis pasižymi daugybe LEGO® pramogų kompaktiškame formate. Su mielu triušio snukučiu ir 2021 metų sausio medžiaginėmis ausytėmis jis taps puikia puošmena.

• Populiarūs Hartleiko miesto žaislai leidžia rūpestingiems vaikams žaisti su gyvūnais drauge su pažįstamais LEGO® Friends personažais.

• Šio naujojo LEGO® žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® kūrybiškų dovanų kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rekomenduojame susijusias prekes

Supažindinkite mažuosius su LEGO® Friends su šiuo nešiojamu žaislu – tai idealus kelioninis rinkinys gyvūnus mylintiems vaikams.

Pažįstate, mažųjų gyvūnų mylėtojų, kurie nusipelnė dovanos? Padovanokite jiems LEGO® Friends Andrea triušio kubelio (41666) žaislinį triušį ir juos maloniai nustebinkite. Šis nešiojamas žaidimo kubelis turi triušio snukutį ir porą smailų ausyčių. Viduje vaikai ras konstruojamą triušio narvelį, medį ir grybą. Kūrybiški priedai taip pat padės įkvėpti gyvūnų priežiūros žaidimui.Mėkite ir dalykitėsLEGO Friends kubeliai yra idealūs nešiojami žaisliniai gyvūnai žaidimui su draugais. Visos dalys telpa į dėžutę ir prisitvirtina prie kubelio pagrindo, todėl žaidžiant kelyje nedings nė viena dalis! Šis žaislinis triušis yra nedidelis, todėl vaikai gali jį pasiimti žaidimui su draugais. LEGO Friends gyvūnų kubeliai puoselėja vaikų meilę gyvūnams kartu su pažįstamomis Hartleiko miesto mergaitėmis.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę