Prekių katalogas

LEGO® 41450 FRIENDS Heartlake City prekybos centras

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius1032
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Didžiulis pirkinių žaislas su parduotuvėmis, nuotraukų kabina, žaisliniu mados podiumu ir maisto paviljonu yra kupinas sumanių detalių, kad vaikai galėtų atkurti šeimos dieną Heartlake City prekybos centre.

•  LEGO® Friends Heartlake City prekybos centras (41450) turi 6 personažus – 4 LEGO Friends lėlytes, mikro lėlytę ir kūdikio figūrėlę – bei priedų, kad žaidimas parduotuvėje būtų gyvas.

•  Prekybos centre yra 5 parduotuvės, kurios patenkins įvairius vaikų pomėgius, pradedant technika ir muzika, baigiant mada ir žaislais. Šio žaislinio rinkinio 3-iame aukšte yra maisto paviljonas su burbulinės arbatos kiosku ir makaronų restoranu.

•  Čia daugybė šaunių detalių, įskaitant bankomatą kūdikių vystymo kampelį, parduotuvių su tikroviškais priedais, judantį eskalatorių ir čiuožynę, kuri jungia antrą aukštą su trečiu.

•  Nudžiuginkite mažuosius konstruotojus nuo 8 metų amžiaus kurie mėgsta apsipirkti su šia gimtadienio ar ypatingos progos dovana. Tai fantastiškas draugystės žaislas, kuris leidžia vaikams žaisti, jog jie leidžia laiką prekybos centre su draugais.

•  26 cm aukščio, 40 cm pločio ir 16 cm gylio 1 032 dalių interaktyvus žaislas vaikams taps stulbinančia puošmena, kuri nustebins atėjusius pažaisti draugus.

•  Supažindinkite vaikus su LEGO® Friends pasauliu, kuriame laukiami visi ir vaikai gali susirasti į save panašių draugų.

•  LEGO® rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

•  LEGO® Friends Heartlake City rinkiniai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius8+
Nudžiuginkite dėl pirkinių pakvaišusius vaikus Heartlake City prekybos centro (41450) žaislu. Jis turi 6 personažus, įskaitant nuo 2021 metų sausio naują lėlytę. Vaikams patiks tyrinėti parduotuves ir maisto paviljoną su Emma ir jos šeima.Įspūdingas apsipirkimas Šis prekybos centras skirtas ne vien drabužiams. Jame yra 5 parduotuvės, atspindinčios vaikų pomėgius – nuo maisto ir muzikos iki technikos ir žaislų. Be to, pridedami 2 atskiri žaidimo modeliai papildomoms pramogoms. Nuotraukų kabina ir mados platforma yra atskirti nuo pagrindinio modelio, todėl jie tiks interaktyviam žaidimui, nes yra pakankamai maži, tilptų į kuprinę LEGO® pramogoms pas draugus ar mokykloje.Rinkinys, kuriuo galima didžiuotis Vaikai mėgausis konstruodami 1 032 dalių rinkinį – konstruoti taip pat smagu, kaip ir žaisti! 3 aukštų rinkinys užims centrinę vietą vaikų kambaryje ir nustebins draugus. Perkelkite vaikus į Heartlake City, kur geriausios dienos leidžiamos su šeima ir draugais.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę