Prekių katalogas

LEGO® 41440 FRIENDS Heartlake City kepykla

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius4+
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius99
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Nebrangi Heartlake City kepykla (41440) padeda vaikams išmokti konstruoti žaidžiant darbą kavinėje, pristatant pyragus šauniu mopedu ir leidžiant laiką su draugais.

•  Šis nedidelis kepyklos rinkinys turi 3 personažus, įskaitant mielo šuns figūrėlę, neribotoms žaidimo vaidmenimis pramogoms. Pradinė kaladėlė taip pat padeda greičiau pradėti konstruoti, todėl lieka daugiau laiko žaisti!

•  Šiame LEGO® Friends rinkinyje gausu mielų kepyklos priedų, įskaitant riestainį, patiekalą, šalmą, puodelį, ledų samtelį, raguolį, tortą, pyragą ir šuns kaulą.

•  Patogi gimtadienio dovana berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus, kurios nusipelnė dovanėlės. Įvertinkite sunkų darbą kūrybiška kasdiene dovanėle, kuri džiugins ištisas valandas ir mokys konstravimo įgūdžių.

•  Šis rinkinys yra 13 cm pločio, todėl neužima daug vietos. Kadangi jis suderinamas su visomis kitomis LEGO® kaladėlėmis, labiau pažengę vaikai gali jį papildyti.

•  Ar norite suteikti mažiesiems konstruotojams dar smagesnę patirtį? Nuo šiol tai galite padaryti su skaitmeninėmis Instructions PLUS! Priartinkite, pasukite, apžiūrėkite ir įrašykite modelius, kad konstruoti būtų lengviau.

•  4+ žaidimo rinkiniai suteikia mažiesiems smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais konstravimo veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę atrasti bendro konstravimo ir žaidimo galimybę.

•  LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogios paimti ir konstruoti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1958 metų!

•  LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus saugos standartus.

LEGO® 41440 FRIENDS Heartlake City kepykla
13,99 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Padėkite mažyliams lavinti konstravimo įgūdžius su šia Heartlake City kepyklos (41440) dovana vaikams. Šis paprastas kavinės rinkinys suteikia vaikams galimybę padėti LEGO® Friends Stephanie ir Olivia pateikti savo gardumynus ir dalytis jais su draugais.Išmok konstruoti LEGO kepyklos 4+ rinkinyje gausu įtraukiančių detalių, kurios suteiks mažiesiems daugybę pramogų. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra visas modelis ir personažas, kurį vaikai gali lengvai sukonstruoti ir pradėti žaisti! Be to jame yra 2 pradinės kaladėlės, kurios suteikia vaikams paruoštą pagrindą.Pramoga visai šeimai 4+ rinkiniai padės suaugusiems parodyti mažiesiems, kaip smagu konstruoti. Paprasta pradėti konstruoti – jis turi ne tik popierines vaikams, bet ir Instructions PLUS, kurios pasiekiamos programėlėje LEGO Building Instructions ir turi priartinimo, stebėjimo bei pasukimo įrankius, kurie padės vaikams suprasti, kaip konstruoti. Be to, jomis galima išsaugoti savo pažangą ir tęsti konstravimą.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę