Prekių katalogas

LEGO® 41441 FRIENDS Žirgo treniruotė ir priekaba

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Nebrangus Žirgo treniruotės ir priekabos (41441) rinkinys vaikams nuo 4 metų amžiaus, moko vaikus konstruoti, smagiai rūpinantis gyvūnais. Automobilis ir arklidės suteikia begalę žaidimo būdų.

• Su LEGO® Friends Stefani ir Ema minilėlytėmis, žaisliniu arkliu su judinama galva ir žaisliniu kumeliuku. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra po personažą, tad žaidimas vaidmenimis gali prasidėti vos atidarius pirmąjį maišelį!

• Žaidimo rinkinyje yra automobilis LEGO® Friends draugėms, priekaba žirgui, arklidės ir priežiūros rinkinys, kliūtys ir treniruočių pavadėlis, kuriuo vaikai gali mokyti arklį risnoti po aikštelę.

• Pažįstate mažylį nuo 4 metų amžiaus, kuris pasižymėjo vien gerai darbais? Apdovanokite juos kūrybiška dovana, kuri suteiks ištisas valandas pramogų ir suteiks konstravimo įgūdžių. Puiki gimtadienio arba Kalėdų dovana!

• Automobilis ir priekaba yra 5 cm aukščio ir 20 cm ilgio, o LEGO® Friends ūkio pastatas yra 11 cm aukščio ir 15 cm pločio – idealaus dydžio eksponuoti.

• LEGO® 4+ rinkinius sudaro pradinės kaladėlės, kurios padės kaipmat pradėti konstruoti. Paprastos iliustruotos instrukcijos padeda sklandžiai konstruoti net skaityti dar tik besimokantiems vaikams.

• Ar norite suteikti vaikams dar smagesnę konstravimo patirtį? Nuo šiol tai galite padaryti su skaitmeninėmis Instructions PLUS! Priartinkite, pasukite, apžiūrėkite ir įrašykite modelius, kad konstruoti būtų lengviau.

• 4+ žaidimo rinkiniai suteikia vaikams smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais konstravimo veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę patirti, kaip smagu konstruoti ir žaisti kartu.

• Naujieji LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti ir konstruoti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1958 metų!

• LEGO® žaislų žaidimo rinkiniai yra išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius4+
LEGO® 41441 FRIENDS Žirgo treniruotė ir priekaba
22,99 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Padėkite mažyliams įgyti konstravimo įgūdžių, jiems džiaugiantis mylimais gyvūnais su LEGO® Žirgo treniruotė ir priekaba (41441) rinkiniu. Šis spalvingo ūkio konstravimo rinkinys turi automobilį, žirgo priekabą, arklides, karutį, 2 minilėlytes ir žaislinį arklį bei kumeliuko figūrėlę.Puiki pradžia Šis 4+ rinkinys yra kupinas detalių, kurios suteiks daug džiaugsmo vaikams. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra po modelį ir personažą, kad vaikai galėtų žaisti konstruodami! Be to, ši kūrybinga dovana turi 2 pradines kaladėles, kurios suteikia mažiesiems iš dalies sukonstruotą pagrindą automobiliui ir arklidėms.Pramoga visai šeimai 4+ rinkiniai suteikia puikų būdą suaugusiems dalytis konstravimo pramogomis su vaikais. Paprastos iliustruotos instrukcijos idealiai tinka vaikams, kurie dar tik mokosi skaityti ir taip pat gali naudotis skaitmeninėmis Instructions PLUS. Jos pasiekiamos programėlėje LEGO Building Instructions ir jas sudaro priartinimo, apžiūros ir pasukimo įrankiai, kurie padeda konstruoti. Be to, jie suteikia vaikams galimybę išsaugoti savo pažangą, kad jie galėtų bet kada sugrįžti ten, kur pabaigė.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę