Prekių katalogas

LEGO® 41677 FRIENDS Miško krioklys

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius93
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Ieškote kūrybiškos LEGO® Friends dovanos gamtą mylintiems vaikams? Miško krioklys taps (41677) tobula dovana mažiesiems, kurie mėgsta tyrinėti laukinėje gamtoje su draugais.

• Su LEGO® Friends Andrėjos ir Olivijos minilėlytėmis, voveraitės figūrėle, paspirtuku, laužu, zefyru ant lazdelės, upę kertančiu tiltu ir miško kriokliu.

• Vaikai gali tyrinėti gražų mišką paspirtuku, pušies drevėje kaštonu pavaišinti žaislinę voverę, dairytis laukinių gyvūnų žiūronais arba atrasti brangakmenį už krioklio.

• Puiki dovana gamtą mylintiems vaikams nuo 5 metų amžiaus. Šis rinkinys padeda jiems puoselėti meilę gamtai namuose, todėl tai – tobula gimtadienio ar Kalėdų dovana arba žaislas, kai lauke lyja.

• Šis miško rinkinys yra 7 cm aukščio, 16 cm pločio ir 7 cm gylio – idealaus dydžio eksponuoti paruoštą žaidimui.

• Su varstomu krioklio elementu lengvai prieigai prie galinės šio žaislo dalies.

• Hartleiko miesto žaislai su pažįstamais personažais ir kasdiene aplinka padeda vaikams atrasti draugystės prasmę pasineriant į nevaržomą išradingą žaidimą.

• Su LEGO® Friends Miško namais (41679), Miško stovyklautojų furgonu ir burlaiviu (41681) ir Miško jodinėjimo centru (41683) šis žaidimo vaidmenimis rinkinys idealiai tinka vaikams, kuriems patinka nuotykių žaislai.

• Populiarūs LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• Naujieji LEGO® žaislai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius5+
Klientų atsiliepimai apie šią prekę