Prekių katalogas

LEGO® 41679 FRIENDS Miško namai

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius326
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• LEGO® Friends Miško namai (41679) suteiks vaikams galimybę pasinerti į ramų gyvenimą miške ir žaidimą laukinėje gamtoje su LEGO Friends Mia ir jos šeima.

• Miško žaislą sudaro 2 minilėlytės ir LEGO® Friends Ava mikrolėlytė bei meškėno figūrėlė. Jį taip pat sudaro upės atkarpa ir baidarė papildomam žaidimui.

• Rinkinyje gausu priemonių, kurios išlaisvina vaikų vaizduotę. Jie gali patogiai įsitaisyti miegamajame, leisti laiką lauko poilsiavietėje ir fotografuoti laukinę gamtą. Yra netgi tualetas, kuriuo gali naudotis personažai!

• Gamtą mylintiems vaikams nuo 6 metų amžiaus be galo patiks šis atostogų miške modelis. Tai tobula Kalėdų arba gimtadienio dovana ar staigmena be progos mažiesiems tyrinėtojams, kuriems patinka įtraukiantis žaidimas.

• 18 cm aukščio, 19 cm pločio ir 11 cm gylio gamtos tematikos dovana vaikams užima nedaug vietos, tad ją galima palikti sukonstruotą žaidimui.

• Kaip ir visuose kituose LEGO® Friends žaidimo rinkiniuose, jame gausu priedų. Kūrybingam žaidimui įkvėps pomidorų padažo ir garstyčių buteliukai, dešrainis, fotoaparatas, baidarė, gelbėjimosi liemenė ir irklo elementas.

• Hartleiko miesto žaislai su pažįstamais personažais ir kasdiene aplinka padeda vaikams atrasti draugystės prasmę pasineriant į nevaržomą išradingą žaidimą.

• Su LEGO® Friends Miško kriokliu (41677), Miško stovyklautojų furgonu ir burlaiviu (41681) ir Miško jodinėjimo centru (41683) šis žaidimo vaidmenimis rinkinys idealiai tinka vaikams, kuriems patinka nuotykių žaislai.

• Visos naujos LEGO® Friends dovanos vaikams rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• Naujieji LEGO® žaislai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+
Įtraukite gamtą mylinčius vaikus į ištisas valandas smagaus žaidimo su Miško namais (41679). Vaikams, kuriems patinka žaisti namus, patiks tyrinėti mielus kambarius ir detales, leidžiant laiką su LEGO® Friends Mija ir jos šeima.Kupinas detalių išradingam žaidimui Šis konstruojamas LEGO Friends namelis medyje yra kupinas ypatybių įtraukiančiai žaidimo patirčiai. Viduje yra miegamasis, tualetas ir įėjimas su praustuve. lauke yra kiemelis su sofa ir kepsnine. Pridedama atskira upės aplinka ir baidarės modelis, kad vaikai susigalvotų daugiau nuotykių, tyrinėdami upę. Šį nebrangų rinkinį 2 sudaro 2 mikrolėlytės, LEGO Friends Ava lėlytė ir žaislinis meškėnas. Jame netrūksta priedų sužadinti kūrybiškumui, pavyzdžiui, fotoaparatas, kuriuo vaikai galės fotografuoti laukinę gamtą.Tvirtos draugystės pradžia Supažindinkite berniukus ir mergaites su Hartleiko miesto rinkiniais, kurie svetingai priima kiekvieną ir kuriuose vaikai gali puoselėti savo pomėgius ir tyrinėti pasaulį su ištikimais draugais.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę