Prekių katalogas

LEGO® 41682 FRIENDS Hartleiko miesto mokykla

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius605
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Graži 2 aukštų Hartleiko miesto mokykla (41682) yra kupina išradingų detalių, kad vaikai galėtų ištisas valandas žaisti tobulą dieną mokykloje su LEGO® Friends Olivija.

• Rinkinį sudaro 3 minilėlytės, įskaitant naujoko Julian ir mokytojo figūrėles. Modelis taip pat turi 3 įdomias konstruojamas klases ir valgyklą, spinteles, tualetą bei mokyklos kiemą.

• Šis didelis LEGO® Friends žaidimo rinkinys suteikia ištisas valandas smagių pramogų menamoje mokykloje. Žaidimo idėjų kupinas modelis puikiai tinka konstruoti vienam arba žaisti su šeima ir draugais.

• Ši 605 dalių mokyklos dovana suteikia malonią konstravimo patirtį vaikams nuo 6 metų amžiaus, todėl ji taps puikia Kalėdų arba gimtadienio dovana mažiesiems, kuriems patinka žaisti tikroviškas istorijas.

• 17 cm aukščio, 25 cm pločio ir 9 cm gylio modelis konstruojamas ant tvirto pagrindo, todėl jis taps įspūdinga puošmena.

• Šį LEGO® Friends rinkinį sudaro daugybė mokyklinių žaislų, pavyzdžiui, išradingi teatriniai kostiumai, muzikiniai instrumentai, boružė, kurią galima tyrinėti mikroskopu, bei teptukai, dažai ir molbertas.

• Valgomąjį stalą galima atlenkti, kad per pertrauką valgykloje būtų galima žaisti draugų istorijas.

• Supažindinkite mažuosius su Hartleiko miesto žaislų pasauliu. Čia jie ras šaunių transporto priemonių, tikroviškų pastatų ir kasdienių herojų, tad jis idealiai tiks vaikams, kuriems patinka žaisti realų pasaulį.

• Nauji LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® žaislai vaikams išbandomi maksimaliai, kad atitiktų griežčiausius pasaulinius standartus ir užtikrintų saugią ir smagią žaidimo patirtį.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+
Suteikite vaikams galimybę sukurti tobulą mokslo metų dieną Hartleiko miesto mokykloje (41682). Gražiame pastate vaikai gali atkurti mokslo metų dieną, leisti laiką su draugais, lankyti mėgstamas pamokas ir žaisti mokytoją.Tarsi tikra mažytė mokykla Dviejuose šios mokyklos aukštuose yra laboratorija su mikroskopu ir boružė, kurią galima tyrinėti, bei dailės, teatro ir muzikos klasės. Pastarojoje yra skrynia išradingų kostiumų ir įvairių instrumentų. Vaikai gali leisti laiką su draugais valgykloje, kurioje yra stalų ir maisto elementų. Yra net koridorius su spintelėmis ir prizinių taurių vitrina.Šaunūs žaislai vaikams, kuriems patinka tikroviškas žaidimas vaidmenimis. Žaidimo rinkinį sudaro 2 LEGO® Friends personažai ir mokytojo figūrėlė, suteikianti vaikams galimybę kūrybiškai vesti pamokas. Arba jie gali prižiūrėti naujoką Julian ir aprodyti jam naująją mokyklą. LEGO Friends rinkiniai atveria įspūdingą konstravimo ir žaidimo patirtį, kuri suteikia vaikams galimybę vaidinti savas tikroviškas situacijas.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę