Prekių katalogas

LEGO® 41683 FRIENDS Miško jodinėjimo centras

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius511
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Padėkite vaikams dalytis meile gyvūnams kūrybiškai žaidžiant su LEGO® Friends Miško jodinėjimo centru (41683), kuriame jie gali rūpintis gyvūnais, tyrinėti gamtą leisti laiką su draugais.

• Rinkinyje iš viso 7 figūrėlės: LEGO® Friends Mija ir Savana mikrolėlėlytėmis, šuns žaislu vaikams ir žaisliniu poniu. Be to, jį sudaro 2 žaisliniai arkliai, kurių galvos nusilenkia, kad žaidimas būtų tikroviškesnis.

• 3 aukštų ūkio apačioje yra arklidės su virtuve, miegamuoju ir valgomuoju viršuje. Lauke vaikai gali paguldyti šunį būdoje ir pasišildyti zefyrų lauže.

• Šis 511 dalių rinkinys taps puikia Kalėdų arba gimtadienio dovana vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka gyvūnai. Jis idealiai tinka įtraukiančiam žaidimui ir suteiks ištisas valandas pramogų mažiesiems ir jų draugams.

• Jodinėjimo centras yra 26 cm aukščio, 22 cm pločio ir 12 cm gylio – pakankamai mažas, kad būtų galima palikti kaip puošmeną, kad vaikai galėtų žaisti gamtoje kada panorėję.

• Su žaviais priedais, kurie patiks vaikams, pavyzdžiui, jodinėjimo šalmas, balnas, kamanos, šakės, šluota, virtuvės įrankiai, zefyrai ir balta lazdelė Savanai.

• Įtraukiančiam žaidimui sukurto modelio antrasis aukštas nusiima, kad būtų lengviau pasiekti vidų. Arklių galvos nusilenkia, tad vaikai gali juos sustabdyti miško take, kad arkliai galėtų parupšnoti žolės.

• Su LEGO® Friends Miško kriokliu (41677), Miško namais (41679) ir Miško stovyklautojų furgonu ir burlaiviu (41681) šis žaidimo vaidmenimis rinkinys idealiai tinka vaikams, kuriems patinka nuotykių žaislai.

• Nuo pat 1958 metų populiarūs LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet.

• Naujieji LEGO® žaislai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius7+
Padovanokite gyvūnų mylėtojams žaidimo vaidmenimis džiaugsmą su LEGO® Friends Miško jodinėjimo centru (41683). Šis 3 aukštų ūkio rinkinys yra kupinas ypatybių, priedų ir figūrėlių, kurios įkvėps nesibaigiančioms istorijoms ir žaidimui su gyvūnais.Sėsk į balną ir trauk į gamtą Vaikai gali prisijungti prie Mijos, Savanos jos šuns vedlio Goldie ir broliuko Kevino ir tyrinėti girią žirgais. Sugrįžę į LEGO Friends žirgyną jie galės rūpintis žaisliniais arkliais arba atsipūsti miško namelyje, kuriame yra virtuvė, miegamasis ir valgomasis. Smagios istorijos tęsiasi lauke, visiems susirinkus aplink laužą ir šildant zefyrus. Rinkinį sudaro daugybė priedų, kurie įkvepia kūrybiškam žaidimui, o antrąjį aukštą galima nukelti, kad būtų lengviau pasiekti vidų.Kūrybiškos dovanos, suteikiančios vaikams galimybę puoselėti savo pomėgius Kiekvienas LEGO Friends personažas turi savo pomėgį, pradedant mokslu ir technologijomis, baigiant menu ir pramogomis lauke. Supažindinkite vaikus su merginomis iš Hartleiko miesto, kad jie susirastų geriausių draugų su kuriais galima puoselėti savo pomėgius.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę