Prekių katalogas

LEGO® 41685 FRIENDS Magiški atrakcionų parko linksmieji kalneliai

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius971
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Kūrybingi vaikai pasineria į nesibaigiantį mugės žaidimą su Magiškų atrakcionų parko linksmųjų kalnelių (41685) žaislu. Šis detalus rinkinys džiugins vaikus ištisas valandas, tyrinėjant visas išradingas funkcijas.

• Didelį rinkinį sudaro 4 minilėlytės, tad galima žaisti daugybę vaidmenų. Taip pat yra 2 karuselės, 2 magijos triukai, kukurūzų spragėsių prekystalis, fotobudelė ir medžiaginė palapinė, kurioje vyksta pasirodymas.

• Vaikai gali stebinti savo šeimą ir draugus magiškais triukais, važinėtis ypatybių kupinais linksmaisiais kalneliais, suptis siūbuojančia karusele, nusipirkti kukurūzų spragėsių ir žaisti ugnies pūtimą.

• Įspūdingiausia Kalėdų arba gimtadienio dovana, kuri nudžiugins berniukus ir mergaites nuo 8 metų amžiaus. Rinkinys su daugybe kūrybinių priemonių taps puikiu būdu suaugusiems dalytis konstravimo džiaugsmu su vaikais.

• Šis didelis rinkinys neabejotinai nustebins. Palapinė yra 27 cm aukščio ir 34 cm pločio, o linksmieji kalneliai 13 cm aukščio ir 52 cm pločio.

• Jame apstu priedų, kurie įkvėps nesibaigiančioms pasirodymų istorijoms, pavyzdžiui, žongliravimo kėglių, sceninio grimo ir balionų. Tamsoje švytinčios kaladėlės nušvinta išjungus šviesas!

• Dera su kitais LEGO® Friends Magiškos mugės rinkiniais – Magiškais akrobatais (41686), Magiškais mugės prekystaliais (41687), Magišku karavanu (41688) ir Magišku apžvalgos ratu su čiuožyne (41689), kad būtų dar smagiau.

• Sveiki atvykę į Hartleiko miestą, kuriame vaikai gali tyrinėti ypatybių kupinus žaidimo rinkinius su rūpestingais personažais. Šie rinkiniai padeda vaikams pažintį realų pasaulį ryškiomis spalvomis.

• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę ir suderinamumą – nuo pat 1958 metų.

• Naujieji LEGO® žaislai išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, todėl galite neabejoti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius8+
LEGO® 41685 FRIENDS Magiški atrakcionų parko linksmieji kalneliai
79,99 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Surenkite smagią mugę su LEGO® Friends Magiški atrakcionų parko linksmųjų kalnelių (41685) žaidimo rinkiniu. Vaikams ir suaugusiems patiks atkurti mugės linksmybes konstruojant ir tyrinėjant šį didelį rinkinį.Nuostabios autentiškos detalės Šis 974 dalių modelis yra įkvepiantis konstravimo projektas, kuriuo galima žaisti daugybe išradingų būdų. Dėmesio centre yra medžiaginė palapinė, kurioje atliekamas magiškas pasirodymas. Vaikai gali žaisti magus ir padedami dėžutės su išmania funkcija pradanginti LEGO Friends lėlytes! Arba jie gali įsivaizduoti, kad žongliruoja su ugnies rijiku. Rinkinys turi linksmuosius kalnelius, su žaviais triušiukų vagonėliais ir fotografavimo vieta, bei siūbuojančią karuselę, kuri susuka vaikams galvas. Išjungus šviesą atgyja tamsoje švytinčios kaladėlės!Draugystės stebuklas Perkelkite vaikus į Hartleiko miestą – kasdienių herojų ir tikroviškos aplinkos pasaulį, kuriame jie sutiks į save panašių draugų.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę