Prekių katalogas

LEGO® 41687 FRIENDS Magiški mugės prekystaliai

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius361
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Parneškite namo LEGO® Friends Magiškos mugės (41687) džiaugsmo. Rinkinį sudaro 4 mugės prekystaliai su atskiriamu magijos triuku, kuriuo vaikai gali linksminti šeimą ir draugus.

• Su 2 LEGO® Friends minilėlytėmis ir mikrolėlyte atsiveria didelės išradingo žaidimo vaidmenimis galimybės. Išskirtinės tamsoje švytinčios kaladėlės, kurios pradeda šviesti išjungus šviesą, apgaubia žaidimą mistiška aura!

• Rinkinyje gausu kūrybinių priemonių. Vaikai gali pardavinėti ledus, grimuoti veidus arba nusipirkti bilietą į mugę. Jie taip pat gali pasiimti triuko elementą į svečius ir stebinti draugus savo „magiškomis“ galiomis!

• Pažįstate kūrybingą vaiką nuo 6 metų amžiaus, kuriam patinka žaisti mugę? Šis LEGO® Friends rinkinys taps tobula gimtadienio arba Kalėdų dovana. Magijos triukų elementai puikiai tinka žaidimui su draugais.

• Visas prekystalių rinkinys yra 14 cm aukščio, 31 cm pločio ir 6 cm gylio. Magiško triuko scena yra 11 cm aukščio, 8 cm pločio ir 9 cm gylio.

• Galima sujungti su kitais LEGO® Friends Magiškos mugės rinkiniais – Magiškais atrakcionų parko linksmaisiais kalneliais (41685), Magiškais akrobatais (41686), Magišku karavanu (41688) ir Magišku apžvalgos ratu su čiuožyne (41689), kad būtų dar smagiau.

• Šis magiškas konstravimo rinkinys vaikams yra iš LEGO® Friends Hartleiko miesto kasdienių didvyrių ir jaudinančių gyvenimiškų scenarijų pasaulio.

• LEGO® Friends konstravimo kaladėlės ir žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę ir suderinamumą – nuo pat 1958 metų.

• Išradingi LEGO® žaislai išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, todėl galite neabejoti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+
Perkelkite mugės linksmybes į vaikų kambarį su Magiškų mugės prekystalių (41687) rinkiniu. Jį sudaro daugybė kūrybinių priemonių, pavyzdžiui, ledų prekystalis, vežiojamas grimo vežimėlis, bilietų kasa ir varteliai, kaip tikroje mugėje. Taip pat galima atlikti kybojimo ore triuką!Smagių ypatybių gausa Šį rinkinį sudaro mikrolėlytė ir 2 minilėlytės magiška apranga – 1 su veido grimo ir 1 su mago apsiaustu. Mažieji gali žaisti mugės lankytoją, mugės darbuotoją ar net, vaikams pasirodymą atliekantį, magą, sukdami rankenėlę jie gali „pakelti“ Emą į orą – šį triuką vaikai su malonumu rodys visai šeimai. Jie taip pat gali pasiimti šį elementą į svečius ir stebinti draugus savo magiškomis galiomis! Papildoma šauni staigmena – tamsoje švytinčios kaladėlės, kurios pradeda šviesti užgesinus šviesas! Perkelkite vaikus į įspūdingą Hartleiko miestą, kuriame galima leistis į nesibaigiančias pramogas su magiškomis LEGO Friends mergaitėmis.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę