Prekių katalogas

LEGO® 41688 FRIENDS Magiškas karavanas

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius348
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Vaikus gali pakerėti paslaptinga klajojanti mugė su Magišku karavanu (41688). Šį magišką rinkinį vaikams sudaro būrėjos palapinė žaidimui vaidmenimis.

• Su 2 LEGO® Friends minilėlytėmis ir arklio bei pelėdos figūrėlėmis, tad atsiveria daugybė išradingo žaidimo vaidmenimis galimybių. Vaikai gali žvalgytis po jaukų karavaną, kuriame yra viryklė, stalas ir slaptas tualetas.

• Vaikai gali pasitelkti vaizduotę ir kurti istorijas, kuriose jie rūpinasi arkliu, tariasi su išmintinga pelėda, buria krištoliniu rutuliu ir nuspėja ateitį, keliauja ir leidžia laiką žaisliniame karavane.

• Pramogas papildo atskira būrėjos palapinė. Vaikai gali linksminti savo šeimą nuspėdami ateitį arba gali pasiimti krištolinį rutulį į svečius mistiškoms pramogoms draugų namuose.

• Ypatybių kupinas magiškas rinkinys taps tobula gimtadienio, Kalėdų arba netikėta dovana išradingiems vaikams ir transporto priemones mėgstantiems berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus.

• Karavanas yra 11 cm aukščio ir 24 cm ilgio, o palapinė yra 11 cm aukščio ir 8 cm pločio, tad jie neužima daug vietos puošdami kambarį.

• Gausybė išmanių kūrybinių priemonių: atsidaro stogas, kad būtų patogiau pasiekti vidų smulkiais piršteliais ir žaisti su virykle arba atsukti čiaupą ir pripildyti kibirą arkliui.

• Galima sujungti su kitais LEGO® Friends Magiškos mugės rinkiniais – Magiškais atrakcionų parko linksmaisiais kalneliais (41685), Magiškais akrobatais (41686), Magiškais mugės prekystaliais (41687), Magišku apžvalgos ratu ir čiuožyne (41689), kad būtų dar smagiau.

• Naujieji LEGO® žaislai ir minilėlytės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę ir suderinamumą – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® Friends rinkiniai išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, todėl galite neabejoti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius7+
Ieškote dovanos vaikams, kuriems patinka neįprastos transporto priemonės? Nudžiuginkite juos LEGO® Friends Magišku karavanu (41688). Šį nebrangų žaidimo rinkinį sudaro 2 minilėlytės ir arklio bei pelėdos figūrėlės.Žavios detalės Arklio traukiamas karavanas pasižymi tradicinių ypatybių gausa, pavyzdžiui, ažūrinėmis langinėmis ir senoviniu žibintu. Stogą galima atverti į šoną, kad vaikai galėtų tyrinėti gyvenamąsias patalpas. Viduje yra lova, virtuvė su virykle ir stalas, prie kurio galima valgyti. Tad jie galės pasirūpinti arkliu arba pažaisti su pelėda. Palapinėje yra krištolinis rutulys. Jį galima sukti rankenėle ir numatyti Mijos ateitį. Vaikai gali pasirinkti, ar atsisuks liūdnas, ar linksmas veidelis, arba palikti sprendimą likimo valiai…Draugystės magija Supažindinkite mažuosius konstruotojus su Hartleiko miesto žaislais, kurie atveria tikroviško žaidimo vaidmenimis galimybių. LEGO Friends rinkiniai padeda vaikams puoselėti savo pomėgius linksmų personažų draugijoje.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę