Prekių katalogas

LEGO® 41689 FRIENDS Magiškas apžvalgos ratas ir čiuožynė

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius545
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• LEGO® Friends Magiškas apžvalgos rato ir čiuožynės (41689) žaislas yra tobula dovana išradingiems vaikams, kuriems patinka mugės. Šį konstravimo rinkinį sudaro magiškas elementas vaikams, kuriuo galima stebinti draugus.

• Šį mugės rinkinį sudaro 3 LEGO® Friends minilėlytės mugės drabužiais ir grimu. Jame taip pat yra tokių kūrybinių priemonių, kaip žongliravimo kėgliai, ledinukas, skrybėlė ir mugės žemėlapis.

• Vaikai gali suptis žaisliniu LEGO® apžvalgos ratu, džiuginti minią kortų triukais ir žongliravimu, darbuotis prie saldainių prekystalio arba pradanginti mugės lankytojus, jiems leidžiantis magiška spiraline čiuožyne!

• Čiuožynės apačioje yra sumaniai išdėstyti veidrodiniai skydeliai, kuriuose „pradingsta“ minilėlytės. Jos išlenda iš čiuožynės modelio gale, todėl priekyje laukiantys draugai labai nustemba!

• Šis LEGO® Friends žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba netikėta dovana kūrybingiems vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka tikroviškas žaidimas su draugais ir burtais.

• Apžvalgos ratas yra 22 cm aukščio, 18 cm pločio ir 12 cm gylio, o čiuožynė yra 28 cm aukščio, 14 cm pločio ir 15 cm gylio.

• Dera su kitais LEGO® Friends Magiškos mugės rinkiniais – Magiškais atrakcionų parko linksmaisiais kalneliais (41685), Magiškais akrobatais (41686), Magiškais mugės prekystaliais (41687), Magišku karavanu (41688), kad būtų dar smagiau.

• Supažindinkite vaikus su stebuklingu Hartleiko miesto pasauliu, kuriame vaikai gali puoselėti savo pomėgius su geriausiais draugais.

• LEGO® Friends rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę ir suderinamumą – nuo pat 1958 metų.

• Naujieji LEGO® žaislai išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, todėl galite neabejoti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius7+
Nebereikia laukti, kol atrakcionų mugė atvyks į jūsų miestą, kad vaikai galėtų džiaugtis mugės pramogomis. LEGO® Friends Magiškas apžvalgos ratas ir čiuožynė (41689) kasdien perkelia mugės pramogas į vaikų kambarį. Jie gali suktis apžvalgos ratu jo žaviose violetinėse skrybėlės formos kabinose, pardavinėti saldainius ir linksminti minią kortų triukais.Magiškos pramogos visai šeimai Vaikus pakerės magiška čiuožynė, kuria leidžiantis galima tiesiog pradingti! Jiems patiks žaisti magą ir stebinti šeimą pranykstančių figūrėlių triuku. Šiuo rinkiniu suaugusieji gali pramogauti drauge su vaikais, be to, suaugusieji galės maloniai prisiminti tradicines karuseles.Magiškas žaidimas vaidmenimis LEGO Friends žaidimo rinkiniai suteikia vaikams galimybę patirti realaus pasaulio įspūdžius ir spalvas su ištikimais bičiuliais.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę