Prekių katalogas

LEGO® 41690 FRIENDS LEGO® Friends advento kalendorius

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius6+
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Dalių skaičius370
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Hartleiko miesto gerbėjui šis gruodis taps išskirtinis su šiuo LEGO® Friends Advento kalendoriumi (41690). Jis kupinas žavių šventinių žaislų, todėl Kalėdų laukimas bus lydymas LEGO stebuklų.

• Su 5 mikrolėlytėmis su kojine, kačiuko ir šuniuko figūrėlėmis. Konstruojamus žiemos švenčių žaislus sudaro rogės, snieglentė ir rogutės. Jame taip pat yra pianinas ir nuotoliniu būdu valdomas robotas.

• Už kiekvieno langelio laukia po naują konstruojamą žaislą vaikams. Juos galima naudoti kaip puošmenas arba išdėlioti ant išskleidžiamo kilimėlio ant kurio mažylis gali leistis į šventinius nuotykius.

• Nors šie konstruojami žaislai yra smulkūs, jie pasižymi daugybe smagių žaidimo funkcijų, kurios įkvepia šventinėms istorijoms – kočėlas sukasi, smulkintuvo svirtis pakyla, o orkaitės durelės prasiveria.

• Tai tobula dovana prieš Kalėdas išradingiems vaikams, kurie trokšta advento kalendoriaus, kuris teiktų džiaugsmo ne tik gruodį. Šis 370 dalių rinkinys idealiai tinka berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka šventinis žaidimas.

• Ši LEGO® Friends Advento kalendoriaus dovanų dėžutė yra 25 cm aukščio, 37 cm pločio ir 6 cm gylio.

• Hartleiko miesto konstravimo žaislai, kupini tikroviškų detalių, padeda vaikams pažinti realų pasaulį. Ši LEGO® Friends Advento kalendoriaus dovana suteikia jiems galimybę žaisti jaukią Kalėdų šventę.

• Nauji LEGO® žaislai ir konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę ir suderinamumą – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® vaikų žaislai išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, todėl galite neabejoti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO® 41690 FRIENDS LEGO® Friends advento kalendorius
20,99 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Gruodį nudžiuginkite vaiką šiuo žaviu advento kalendoriumi. Padėkite jam skaičiuoti dienas iki Kalėdų su LEGO® Friends personažais.

Suteikite vaikams galimybę sukurti tobulas Kalėdas su LEGO® Friends Advento kalendoriumi (41690). Už kiekvienų iš 24 durelių slypi detalus konstravimo žaislas, su kuriuo laukti Kalėdų bus ne mažiau smagu nei jų sulaukus! Kasdien po staigmeną Tarp 24 dovanų vaikai ras 5 LEGO Friends personažių mikrolėlytes. Taip pat yra po dovanėlę kiekvienai mergaitei, kurios atitinka jų pomėgius. Šis konstruojamas kūrybinis rinkinys suteikia vaikams galimybę atkurti jaukias šventines pramogas – vaikai gali pagaminti knygelę, kuria galima skaityti konstruojamame krėsle po Kalėdų eglute. Didelės žaidimo galimybės Minimodeliais galima papuošti vaiko kambarį, bet jie taip pat puikiai tinka kūrybiškam žaidimui: rinkinyje yra smulkintuvas su kėlimo svirtimi, besisukantis kočėlas ir orkaitė su atveriamomis durelėmis, kad vaikai galėtų žaisti vaidmenimis šventinių gardumynų kepimą. Vaikams bus kur kas smagiau laukti švenčių su advento kalendoriumi, kuris džiugins net ir šventėms pasibaigus.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę