Prekių katalogas

LEGO® 76384 HARRY POTTER™ Hogvartso™ paminklas: žolininkystės klasė

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius8+
LEGO SerijosLEGO® HARRY POTTER
Dalių skaičius233
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ akimirka: žolininkystės klasė (76384) yra konstruojama žaidimo knyga, kurią atvertus pasirodo Hogvartso šiltadaržį, kuriame vyksta žolininkystės pamoka.

•  Su Sedriko Digorio, Nevilio Nevėkšlos™ ir profesorės Diegavirtės minifigūrėlėmis, burtų knyga, moliūgų lysve, laistymo stotele su kibiru auksiniu čiaupu bei šiltadaržio fonu.

•  Atvertę viršelį vaikai patenka į profesorės Diegavirtės žolininkystės pamoką. Joje galima mokytis naudojant sodininkystės įrangą ir stebuklingus augalus – ir būtina paisyti įspėjimų apie pavojingąją mandragorą!

•  Nuo 8 metų amžiaus. Puiki dovana mažosioms raganoms ir burtininkams, ieškantiems naujų būtų patirti Hario Poterio™ magiją ir nuotykius.

•  Šis magiškas Hogvartso™ akimirkos rinkinys yra 12 cm aukščio, 8 cm pločio ir 4 cm gylio, tobulai pritaikytas nešiotis. Be to, jis puikiai atrodo lentynoje.

•  Su autentiškai priedais, pvz., sidabriniu kastuvėliu ir genėjimo žirklėmis, o šiltadaržio foną vaikai atpažins iš žymiųjų Hario Poterio™ filmų scenų.

•  Seriją sudaro ir kiti rinkiniai, kuriuos taip pat galima surinkti. Jie atkuria kitas burtų pamokas, o juos sujungus galima sukurti 360 laipsnių Hogvartso™ žaidimo patirtį.

•  Visi LEGO® Harry Potter™ rinkiniai yra kupini personažų, ypatybių ir vietovių iš stebuklingų filmų, kurios pakerės ir įkvėps nesibaigiančiam išradingam žaidimui.

•  LEGO® konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

•  LEGO® rinkiniai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO® 76384 HARRY POTTER™ Hogvartso™ paminklas: žolininkystės klasė
25,89 €

Rekomenduojame susijusias prekes

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ akimirka: žolininkystės klasė (76384) – tai pamokos žaidimo rinkinys konstruojamoje knygoje. Ją atvertę vaikai iškart persikelia į profesorės Diegavirtės žolininkystės pamoką Hogvartso šiltdaržyje.Žaisk Hogvartso žolininkystės pamoką Šis nešiojamas žaidimo rinkinys kupinas pažįstamų ypatybių iš Hario Poterio filmų. Kai kurios iš jų integruotos, pvz., spintelė, o kai kurios palaidos, pvz., laistymo stotelė, kurias išėmus padaugėja vietos. Šį užburiantį Hario Poterio žaidimo rinkinį galimą derinti su kitais kolekcijos rinkiniais – kiekvienas iš jų perkelia vis į kitą Hogvartso pamokos nuotykį. Žaidimo rinkiniai skiriasi savo spalva ir akcentu, o visi drauge sukuria 360 laipsnių Hogvartso žaidimo erdvę vaikams.Stebuklinga dovana Hario Poterio gerbėjams Ieškote dovanos Hario Poterio gerbėjams? Galite rinktis iš daugybės LEGO Harry Potter žaidimo rinkinių – kiekvienas jų yra kerintis ir įkvepiantis.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę