Prekių katalogas

LEGO® 21321 IDEAS Tarptautinė kosminė stotis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® IDEAS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Išbandykite savo statybos įgūdžius su šiuo LEGO® Ideas TKS (21321) eksponavimui skirtu modeliu, kuriame yra 2 besisukančios jungtys su 8 saulės baterijomis, lanksčiomis „Canadarm2“ ir kitomis autentiškomis detalėmis, kurias atrasite konstruodami.

•  Šis TKS modelis turi pagrindą, 2 astronautų figūrėles, iš kaladėlių sukonstruotą nedidelį NASA „Space Shuttle“ ir 3 nedidelius erdvėlaivius, kad galėtumėte sukurti nuostabų modelį ir prisiminti tuos laikus, kai būdami vaikais žaisdavote su LEGO®.

•  Jame taip pat yra 148 psl. bukletas su įdomiais faktais apie Tarptautinę kosminę stotį, erdvėlaivio modelį sukūrusį gerbėją ir LEGO® dizainerį. Be to, paminimas 10-asis LEGO Ideas temos jubiliejus.

•  Puiki dovana sau arba kosmoso gerbėjui bet kokia proga, vyresniems nei 16 m. suaugusiesiems ar bet kokiems patyrusiems LEGO® statytojams. Su šiuo 864 detalių rinkiniu valandų valandas džiaugsitės pramogomis tiek vieni, tiek ir su draugais.

•  Šis TKS (Tarptautinė kosminė stotis) žaislinis konstravimo rinkinys suaugusiesiems, kuris yra daugiau kaip 20 cm (7 col.) aukščio, 31 cm (12 col.) ilgio ir 49 cm (19 col.) pločio, bus puiki puošmena, patrauksianti kiekvieno akį.

•  Šis konstravimo rinkinys be baterijų užtikrins stresą malšinančią, įtraukiančią ir smagią kūrybinę patirtį. Tad pasinerkite į kūrybą, atraskite konstravimo „zen“ ir mėgaukitės tik sau skirtu laiku statydami šį nuostabų modelį eksponavimui!

•  Galvojate nupirkti šį Tarptautinės kosminės stoties modelį pradedančiajam LEGO® statytojui? Nesijaudinkite. Prie jo pridedamos nuoseklios instrukcijos, kad jie galėtų konstruoti pasitikėdami savo jėgomis.

•  LEGO® Ideas rinkinius kuria ir už juos balsuoja LEGO gerbėjai. Suaugusieji ir vaikai bus sužavėti be galo įvairaus kolekcinių konstruktorių, skirtų demonstruoti ir kūrybiškai žaisti, pasirinkimo.

•  LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, tad galite būti tikri, kad jos visada bus kokybiškos, suderinamos ir lengvai sujungiamos bei atskiriamos.

•  LEGO® kaladėlės ir detalės mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad šis LEGO Ideas konstravimo rinkinys suaugusiesiems atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius16+
LEGO® 21321 IDEAS Tarptautinė kosminė stotis
55,62 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Konstruokite ir eksponuokite šią LEGO® Ideas 21321 TKS (Tarptautinė kosminė stotis). Kupinas autentiškų TKS detalių su lanksčia „Canadarm2“ ir 2 besisukančiomis jungtimis, kurios sutampa su 8 saulės baterijomis, šis rinkinys iš 864 detalių bus puiki dovana kosmoso entuziastams, suaugusiems LEGO gerbėjams ir patyrusiam konstruotojui.Graži puošmena Šis nuostabus LEGO modelis turi pagrindą, nedidelį konstruojamą NASA „Space Shuttle“ ir 3 krovininius erdvėlaivius bei 2 astronautų figūrėles, kad papuoštų bet kurį kambarį. Pridedamos iliustruotos instrukcijos ir 148 psl. bukletas su įdomiais faktais apie TKS bei informacija apie LEGO gerbėją, sukūrusį šį kosminio modelio rinkinį, ir LEGO dizainerį.Nuostabios idėjos! Be galo įvairus LEGO Ideas rinkinių, kurių visus sukūrė ir už juos balsavo LEGO gerbėjai, pasirinkimas. Įkvėpti realaus gyvenimo, veiksmo herojų, legendinių filmų, populiarių TV serialų ar visiškai originalių idėjų – mėgstamą rinkinį atras bet kurio amžiaus LEGO gerbėjai.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę