Prekių katalogas

LEGO® 92176 IDEAS NASA Apollo Saturn V

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® IDEAS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Rinkinyje yra vieno metro aukščio (maždaug 1:110 mastelis) „NASA Apollo Saturn V“ modelis su nuimama S-IC pirmąja raketos pakopa su pagrindinio raketos variklio dalimis, nuimama S-II antrąja raketos pakopa su raketos variklio dalimis, nuimama S-IVB trečiąja raketos pakopa su „Apollo“ erdvėlaiviu ir ant jo esančia gelbėjimo raketa. Taip pat yra 3 stendai, ant kurių modelį galima pastatyt horizontaliai.

•  „Apollo“ erdvėlaivis turi nusileidimo Mėnulyje modulį ir automatinį erdvėlaivį „Lunar Orbiter“.

•  Taip pat yra 2017 m. birželio mėn. išleistos 3 astronautų figūrėlės.

•  Puikiai tinka eksponuoti ir žaisti vaidmenimis atkuriant pilotuojamas „Apollo“ misijas į Mėnulį.

•  Pridedama knygelė apie pilotuojamas „Apollo“ misijas į Mėnulį ir šio rinkinio dizainerius mėgėjus.

•  Rinkinį sudaro daugiau kaip 1 900 detalių.Matmenys: virš 100 cm (39 col.) aukščio ir 17 cm (6 col.) skersmens.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius14+
LEGO® 92176 IDEAS NASA Apollo Saturn V
90,99 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Gimei tyrinėti visatą! Konstruok ir įkvėpk ateinančias astronautų kartas su LEGO® kosmoso raketomis ir transporto priemonėmis – pirmyn!Eksponuok ir žaisk vaidmenimis su šiuo didingu vieno metro aukščio iš LEGO® kaladėlių sukonstruotu „NASA Apollo Saturn V“ modeliu, kuriame gausu autentiškų detalių, taip pat yra 3 nuimamos raketos pakopos, įskaitant S-IVB trečiąją pakopą su nusileidimo Mėnulyje moduliu ir automatiniu erdvėlaiviu „Lunar Orbiter“. Šiame rinkinyje taip pat yra 3 stovai, ant kurių modelį galima pastatyti horizontaliai, ir 3 astronautų figūrėlės, išleistos 2017 m. birželio mėn. ir skirtos žaisti vaidmenimis atkuriant nusileidimus Mėnulyje. Taip pat pridedama knygelė apie pilotuojamas „Apollo“ misijas ir šio edukacinio bei įkvepiančio „LEGO Ideas“ rinkinio dizainerius mėgėjus.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę