Prekių katalogas

LEGO® 21318 IDEAS Namelis medyje

7-28 d.d.

Prekės kodas 2014288

196,00 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® IDEAS
Dalių skaičius3 036
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Šiame „LEGO® Ideas“ rinkinyje yra 4 minifigūrėlės: mama, tėtis ir 2 vaikai, taip pat paukščio figūrėlė.

•  Šį sudėtingą statinį iš 3 036 detalių sudaro kraštovaizdžio pagrindas, medis su keičiamais žalių (vasaros) lapų ir geltonų bei rudų (rudens) lapų elementų rinkiniais ir LEGO® namas medyje su 3 atskirais nameliais – pagrindiniu miegamuoju, vonia ir vaikų kambariu.

•  Medžių viršūnė ir namelių stogai yra nuimami, kad būtu paprasta pasiekti vidų ir žaisti.

•  Kraštovaizdžio pagrindą sudaro sukonstruojamas iškylų stalas su 4 minifigūrėlių sėdėjimo vietomis ir įvairiais elementais, leidžiančiais surengti iškylą, taip pat sukonstruojamas upelis, sūpuoklės (pakabintos ant medžio), laužas, paslėptas brangakmenio elementas, augalo ir krūmo elementai ir kopėčios į namelius.

•  Medžių lapiją sudaro daugiau kaip 180 botanikos elementų, pagamintų iš augalinio polietileno, kuris išgautas iš tvariai užaugintų cukranendrių. Įvairūs, medį supantys augalų elementai taip pat pagaminti iš šio augalinio plastiko. Tai yra pirmasis svarbus žingsnis įgyvendinant „LEGO® Group“ ambicingą įsipareigojimą – iki 2030 m. gaminti produktus naudojant tvarias medžiagas.

•  Pagrindiniame miegamojo namelyje yra sukonstruojama lova ir įvairių elementų, tokių kaip paslėptos žirklės (kaip užuomina į faktą, kad kūrėjas dirba kirpėju), laivas butelyje, kompasas, laikrodis ir balkonas su ranka valdomu ir prisukamu kranu, kuriuo galima įkelti daiktus į namelį.

•  Vonios kambaryje yra sukonstruojama vonia, tualetas ir kriauklė.

•  Vaikų kambaryje yra dviaukštės lovos ir įvairūs elementai, tokie kaip knyga ir lobių žemėlapis.

•  Šiame „LEGO® Ideas“ kūrybinio žaislo rinkinyje taip pat yra knygutė, kurioje pateikta konstravimo instrukcija ir informacija apie gerbėją, sukūrusį šį nuostabų rinkinį, ir LEGO dizainerį.

•  Matmenys: daugiau kaip 37 cm (14 col.) aukščio, 27 cm (10 col.) pločio ir 24 cm (9 col.) gylio.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius16+
Klientų atsiliepimai apie šią prekę