Prekių katalogas

LEGO® 21324 IDEAS 123 Sesame Street

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® IDEAS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Galėsite papasakoti visiems, kaip nusigauti iki Sezamo gatvės ir sužadinti nostalgiškus prisiminimus, kai sukonstruosite ir demonstruosite šį LEGO® Ideas (21324) rinkinį, kurį sudaro legendinis 123 Sezamo gatvės pastatas ir Hooper parduotuvė.

•  Rinkinyje yra Elmo, Cookie Monster, Bert ir Ernie minifigūrėlės bei Oscar the Grouch ir Big Bird figūrėlės. Taip pat yra Slimey the Worm, Dorothy the Goldfish, Radar the Teddy Bear ir Rubber Ducky figūrėlės.

•  123 Sezamo gatvės modelį sudaro Elmo miegamasis bei Bert ir Ernie butas su legendiniu porelės portretu ir Ernie vonia bei daugybė autentiškų detalių ir priedų, kurie sužavės gerbėjus.

•  Sezamo gatvės kampą taip pat sudaro Hooper parduotuvė, Big Bird lizdas, Oscar the Grouch šiukšlinė ir ne tik, todėl šis 1 367 dalių konstravimo rinkinys – tai smagus būdas kokybiškai praleisti laisvalaikį vienam arba su šeima.

•  Modelis yra 24 cm aukščio, 36,2 cm pločio ir 21 cm gylio. Tai – ne tik namų puošmena, bet ir geriausia LEGO® dovana artimiems Sezamo gatvės gerbėjams ir modeliuotojams.

•  Sezamo gatvės modelį kuruoja Sezamo dirbtuvės – ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas padėti viso pasaulio vaikams tapti protingesniais, stipresniais ir geresniais.

•  Aiškios instrukcijos padeda užtikrintai konstruoti ir džiaugtis procesu net neturintiems LEGO® patirties. Taip pat pridedamas iliustruotas bukletas apie Sezamo gatvės istoriją, rinkinio kūrėją ir ne tik.

•  Šis LEGO® Ideas rinkinys suaugusiems yra dalis kolekcijos, kurią sudaro įkvepiantys modeliai, skirti jums, išrankiam modeliuotojui, nes ieškote smagios, kūrybiškos veiklos, kad pabėgtumėte nuo kasdienės rutinos ir susikauptumėte.

•  LEGO® kaladėlės atitinka griežčiausius reikalavimus. Dėl to jie visi yra kokybiški, suderinami ir lengvai susijungia bei atsiskiria kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.

•  LEGO® konstravimo kaladėlės ir detalės mėtomos, gniuždomos, sukamos, kaitinamos ir kruopščiai analizuojamos siekiant užtikrinti, kad kiekvienas LEGO rinkinys atitiktų aukščiausius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius18+
LEGO® 21324 IDEAS 123 Sesame Street
145,99 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Sezamo gatvė buvo mėgstama šeimynine TV laida ilgiau nei 50 metų. Nuo šiol galite atkurti spalvingą 123 Sezamo gatvės LEGO® kaladėlių versiją ir prisiminti klasikines scenas su šiuo nuostabiu LEGO Ideas (21324) konstruojamu ir eksponuojamu rinkiniu suaugusiems.Iškart atpažįstamos detalės 123 Sezamo gatvės pastatą sudaro Bert ir Ernie butas, Elmo miegamasis Bert inkilas ant stogo, be to, jame gausu autentiškų detalių, kurios nudžiugins gerbėjus. Visą legendinį gatvės kampą vainikuoja Hooper parduotuvė, Big Bird lizdas, Oscar the Grouch šiukšlinė ir ne tik. Šį rinkinį sudaro Sezamo gatvės personažų minifigūrėlės Elmo, Cookie Monster, Bert ir Ernie minifigūrėlės bei Oscar the Grouch ir Big Bird figūrėlės, kurios sužadins išradingoms pramogoms.Nuostabi dovanos idėja Tai dalis LEGO konstravimo rinkinių kolekcijos, skirtos padėti suaugusiems prasmingai, kūrybingai atsipalaiduoti, todėl šis modelio rinkinys taps puikia dovana sau, šeimai ir visiems artimiems Sezamo gatvės gerbėjams, LEGO entuziastams ir modeliuotojams.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę