Prekių katalogas

LEGO® 21325 IDEAS Viduramžių kalvis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® IDEAS
Dalių skaičius2164
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Įkūnykite viduramžių kalvio dirbtuvių ir namų architektūrines detales atitrūkę nuo šiuolaikinio gyvenimo ir konstruodami šį prasmingą LEGO® Ideas kolekcinį modelį (21325).

• Su 4 minifigūrėlėmis: kalviu, lankininku ir 2 Juodojo sakalo riteriais su 4 kalavijais, 3 skydais ir alebarda bei lanksčia arklio figūrėle su konstruojamu vežimu ir šuns nei medvarlės figūrėlėmis.

• Šis 3 aukštų pastatas turi nuimamą stogą, be to, galima nukelti 2 aukštus ir patogiai pasiekti visiškai apstatytą miegamąjį, virtuvę ir dirbtuves. Sode stovi obels modelis ir šulinys.

• Dirbtuvėse gausu priedų, pvz., įrankių, anglių ir šarvų. Paspauskite dumples, kad įjungtumėte LEGO® šviesos kaladėlę kalvio žaizdre ir jį įžiebtumėte.

• 27 cm aukščio, 32 cm pločio ir 21 cm gylio. Įspūdingas konstruojamas modelis nuotraukoms ir dalijimuisi taps geriausia dovana jums arba LEGO® gerbėjams ir modeliuotojams.

• Prie šio konstravimo rinkinio suaugusiems pridedama LR41 baterija LEGO® šviesos kaladėlei.

• Šis kolekcinis 2 164 dalių modelis turi iliustruotą knygelę su rinkinio sumanytojo ir LEGO® kūrėjų pratarme bei aiškiomis instrukcijomis, kad užtikrintai galėtų konstruoti net LEGO naujokai.

• LEGO® Ideas konstravimo rinkinys suaugusiesiems priklauso įkvepiančių modelių kolekcijai, skirtai išradingiems modeliuotojams, kurie laisvalaikiu mėgsta kurti prasmingus rankdarbių projektus.

• LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius suderinamumą ir tvirtą bei vienodą sujungimą.

• LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant atitikti griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius18+
Atitrūkite nuo šiuolaikinio gyvenimo ir pasistatykite šį įspūdingą LEGO® Ideas viduramžių kalvio (21325) kolekcinį modelį. 3 aukštų viduramžių pastato architektūrinės detalės kruopščiai atkurtos LEGO stiliumi. Stogą ir 2 viršutinius aukštus galima nukelti, kad būtų patogu apžiūrėti įrengtą miegamąjį ir virtuvę bei kalvę, kurioje gausu reikmenų, kurie būdavo naudojami viduramžių kalvėje. Rinkinį taip pat sudaro žėrintis žaizdas su LEGO šviesos kaladėle bei sodas su konstruojama obelimi ir šuliniu.Minifigūrėlės ir kita Rinkinyje yra 4 minifigūrėlės, kurios suteiks modeliui gyvybės: kalvis, lankininkas ir 2 Juodojo sakalo riteriai su 4 kalavijais, 3 skydais ir alebarda bei lanksčia arklio figūrėle su konstruojamu vežimu ir šuns bei medvarlės figūrėlėmis.Stilinga dovana Šis konstravimo rinkinys yra dalis įkvepiančios LEGO rinkinių kolekcijos, skirtos padėti suaugusiems atsipalaiduoti kuriant, dalis, todėl jis taps puikia dovana sau arba LEGO gerbėjams ir modeliuotojams.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę