Prekių katalogas

LEGO® 21330 IDEAS Vienas namuose

7-14 d.d.

Prekės kodas 2024196

252,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® IDEAS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Įamžinkite mylimiausią visos šeimos Kalėdų komediją su šiuo LEGO® Ideas Vienas namuose rinkiniu (21330), kurį sudaro konstruojami Makalisterių namo, namelio medyje ir vagišių autobusiuko modeliai žaidimui ir eksponavimui.

• Konstruojamas filmo atributikos rinkinys taps šaunia šventine dovana tūkstantmečio kartos „Vienas namuose“ gerbėjams. Jį sudaro 5 LEGO® minifigūrėlės: Kevinas Makalisteris, Keitė Makalister, Haris, Marvas ir „Senis“ Marlis.

• Namų sienos ir stogas atsidaro, kad būtų lengviau pasiekti daugybę funkcijų, įskaitant siūbuojančias dažų skardines, įsižiebiantį pečių rūsyje ir svirtelę, kuria galima nuleisti Keviną rogėmis nuo laiptų.

• Atraskite detales, kurios atgaivins prisiminimus apie juokingas filmo scenas kiekviename namo kambaryje ir autobusiuke (neužmirškite nuleisti Kevino virve, kad jis pabėgtų į namelį medyje!).

• Šis rinkinys suteiks smagios šventinės veiklos visai šeimai, o namas, kuris yra 27 cm aukščio, 34 cm pločio ir 37 cm gylio, taps super šventine puošmena.

• Šio rinkinio konstravimo seka atkuria filmo siužetą. Taip pat pridedama LR41 baterija, skirta LEGO® šviesos kaladėlei, kuri apšviečia pečių.

• Šis 3 957 dalių rinkinys turi iliustruotą bukletą apie „Vienas namuose“, rinkinio kūrėją ir LEGO® dizainerius bei nuoseklias instrukcijas, kurios padės įsitraukti ir mėgautis konstravimo procesu.

• Šis kolekcinis konstravimo rinkinys suaugusiems priklauso įstabių LEGO® Ideas rinkinių serijai, kurio modelius sukūrė dizaineriai gerbėjai, išrinkti tūkstančių LEGO gerbėjų, o jį pagamino LEGO Group.

• LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl galite būti tikra, kad jie susijungs lengvai ir patikimai, o modeliai bus tvirti. Taip buvo nuo pat 1958 metų.

• LEGO® konstravimo kaladėlės ir dalys kruopščiai tikrinamos siekiant užtikrinti, kad visi LEGO rinkiniai tenkintų reiklius pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius18+
LEGO® 21330 IDEAS Vienas namuose
252,99 €

Atkurkite scenas iš klasikinio kalėdinio filmo su šiuo LEGO® Ideas Vienas namuose rinkiniu, kurį sudaro spąstų kupinas Makalisterių namo modelis.

Atkurkite visos šeimos mylimą kalėdinę komediją su šiuo LEGO® Ideas Vienas namuose rinkiniu (21330) žaidimui ir eksponavimui. Makalisterių namas kupinas iki skausmo pažįstamų detalių ir dailių ypatybių, kurios padės atkurti juokingas scenas. Jame yra visko, ko reikia atkurti apgaulingam Kevino Kalėdų vakarėliui, rūsyje įrengtam pečiui su LEGO šviesos kaladėle, krentančiam lygintuvui, siūbuojančioms dažų skardinėms, nulenkiamoms lentynoms, virvei iš mansardos į namelį medyje ir ne tik. Kiekvieną namo aukštą galima atskirti, o sienos ir stogas atsidaro, kad būtų lengviau pasiekti vidų. Geriausia Kalėdų dovana Rinkinį sudaro 5 LEGO minifigūrėlės – Kevinas Makalisteris, mama Keit Makalister, vagišiai Haris ir Marvas ir kaimynas „Senis“ Marlis – bei Hario ir Marvo autobusiukas su laužtuvo ir policininko kepurės elementais viduje. Šis 3 957 modelis yra didžiausias iki šiol pasirodęs LEGO Ideas rinkinys, o jo kaladėlės suskirstytos į maišelius pagal filmo siužetą, todėl galite atkurti istoriją konstruodami per Kalėdas.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę