Prekių katalogas

LEGO® 10311 ICONS Orchidėja

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® ICONS
Dalių skaičius608
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Sukonstruokite nuosavą orchidėją. Mėgaukitės maloniu konstravimo projektu, kurdami augalą papuošti namams arba biurui su šiuo LEGO® Orchidėjos 10311 konstravimo rinkiniu.

• Komponuokite savo puošmeną. Sukiokite modelio stiebelius, žiedus, šaknis ir lapus, kad ji atrodytų taip, kaip jums patinka, ir perkonstruokite stiebelius, kad išdėstytumėte gėles naujais būdais.

• Įkvėptas tikros orchidėjos. LEGO® dizaineriai kruopščiai stengėsi atkurti modelį, kuris atrodytų kuo panašiau į tikrą augalą, skirdami ypatingą dėmesį detalėms.

• Mėgaukitės konstravimu. Atsipalaiduokite ir leiskite laisvalaikį su šiuo konstravimo projektu. Nesvarbu, ar jį įsigijote sau, ar dovanojate gėlių mylėtojui, LEGO® Orchidėjos rinkinys sukurtas specialiai suaugusiems konstruotojams.

• Iš LEGO® botanikos kolekcijos. Tai – tikrų augalų ir gėlių įkvėptos ir suaugusiems skirtos konstravimo rinkinių kolekcijos dalis.

• Atraskite naujai panaudotus LEGO® elementus. Visame rinkinyje slypi LEGO elementai iš kitų rinkinių, pvz., minifigūrėlių skydai ir dinozaurų uodegos taurėlapiams ir šaknims atkurti.

• Matmenys. Šis eksponuojamas modelis yra 39 cm aukščio, 30 cm pločio ir 24 cm gylio.

• Projektas suaugusiesiems. Šis LEGO® Orchidėjos modelis priklauso konstruktorių kolekcijai, skirtai suaugusiems konstravimo gerbėjams, kuriems patinka pribloškiantis dizainas ir įmantrios detalės.

• Kokybiškos medžiagos – LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos iš kokybiškų medžiagų. Jos pasižymi nuolatine kokybe, suderinamumu ir lengvu sujungimu bei atskyrimu visuomet – nuo pat 1958 metų.

• Garantuotas saugumas. Kuriant LEGO® dalis didžiausias dėmesys skiriamas saugai ir kokybei. Štai kodėl jos nuodugniai išbandomos, kad galėtumėte neabejoti, jog šis orchidėjos modelis yra tvirtas.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius18+
LEGO® 10311 ICONS Orchidėja
39,99 €
Klientų atsiliepimai apie šią prekę