Prekių katalogas

LEGO® 76906 SPEED CHAMPIONS 1970 Ferrari 512 M

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius8+
LEGO SerijosLEGO® SPEED CHAMPIONS
Dalių skaičius291
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +
• Legendinis 1970 Ferrari 512 M. Žaislinis modelis automobilių entuziastams ir vaikams, kuriems patinka išradingas lenktynių veiksmas.
• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko reikia norint sukonstruoti 1970 Ferrari 512 M LEGO® versiją ir „Ferrari“ lenktynių vairuotoją su lenktynių kostiumu, peruku ir šalmu.
• Rinkite, žaiskite ir eksponuokite. Vaikai ir automobilių gerbėjai gali tyrinėti 1970 Ferrari 512 M, konstruodami ir eksponuodami savo darbą arba prisijungdami prie draugų Speed Champions veiksmo.
• Dovana išskirtinei progai. Šį 291 dalies LEGO® Speed Champions 1970 Ferrari 512 M (76906) modelį galima dovanoti gimtadieniui arba bet kuria netikėta proga vaikams arba lenktyninių automobilių gerbėjams nuo 8 metų.
• Kupinas detalių. Ferrari 512 M modelis yra 4 cm aukščio, 15 cm ilgio ir 7 cm pločio. Daugybė vietos lenktynių vairuotojo minifigūrėlei ir daugybė autentiškų detalių.
• Šiam šauniam žaisliniam automobiliui nereikia baterijų. Jis maitinamas vaikų vaizduote – dėl to pramogos niekad nesiliauja!
• Interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Priartinkite, pasukite ir apžiūrėkite modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO® Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. 
• Išnagrinėkite savo mėgstamų automobilių sandarą. LEGO® Speed Champions konstravimo rinkiniai suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę apžiūrėti žymiausius pasaulyje automobilius.
• Dėmesys skiriamas kokybei. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Išbandytas saugumas – visi LEGO® konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO® 76906 SPEED CHAMPIONS 1970 Ferrari 512 M
17,24 €

Vaikams ir automobilių gerbėjams patiks ši kolekcinė legendinio lenktynių automobilio 1970 Ferrari 512 M kopija žaidimui ir eksponavimui.

LEGO® Speed Champions 1970 Ferrari 512 M (76906) konstravimo rinkinys suteikia vaikams ir bet kokio amžiaus automobilių entuziastams galimybę rinkti, konstruoti ir tyrinėti legendinius lenktynių automobilius. Ši nuosekli LEGO kopija, idealiai tinkanti žaisti ir eksponuoti, įkūnija legendinio 8-ojo dešimtmečio ištvermės lenktynių automobilio dvasią – jis garsėjo savo grėsminga galia ir epinėmis dvikovomis trasoje. Skaitmeninės instrukcijos Prie kolekcinio lenktynių automobilio pridedamos spausdintos ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Patogus skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi puikių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti konstruojamus modelius iš visų kampų. Įkūnija inžinerinį genialumą LEGO Speed Champions konstravimo rinkiniai – tai sumažintos pažangiausių ir įžymiausių pasaulio automobilių kopijos. Kokybiški modeliai yra populiarūs tarp vaikų ir suaugusiųjų, nes jie idealiai tinka eksponuoti ir smagiai lenktyniauti su kitais Speed Champions serijos automobiliais.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę