Prekių katalogas

LEGO® 42120 TECHNIC Gelbėtojų transporto priemonė su oro pagalve

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius8+
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
Dalių skaičius457
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Padovanokite vaikams, kurie mėgsta gelbėjimo transporto priemonių žaislus šį nuostabų transporto priemonės su oro pagalve žaislą. Jame gausu autentiškų detalių, todėl jis puikiai tinka žaidimo vaidmenimis nuotykiams.

•  Išbandykite visas šaunias ypatybes, įskaitant „kybojimo“ efektą, besisukančius ventiliatorius, kabiną ir besisukantį įspėjamąjį švyturėlį, kaip tikroje transporto priemonėje su oro pagalve (ACV).

•  2-in-1 konstrukcija suteikia daugiau pramogų didvyrių žaidimams. Perkonstruokite transporto priemonę su oro pagalve į dviejų variklių orlaivį su judančia uodega ir eleronais.

•  LEGO® Technic™ Gelbėtojų transporto priemonė su oro pagalve (42120) taps puikia gimtadienio, švenčių arba bet kokios progos dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, kuriems patinka gelbėjimo transporto priemonių žaislai.

•  Transporto priemonės su oro pagalvės modelis yra 12 cm aukščio, 24 cm ilgio ir 13 cm pločio.

•  LEGO® Technic™ visata siūlo pažangių konstravimo žaislų jauniesiems LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui.

•  LEGO® Technic™ komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir tvirtą sujungimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

•  LEGO® Technic™ komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Ieškote puikios dovanos vaikams, kurie mėgsta įdomias transporto priemones? Jiems neabejotinai patiks šis LEGO® Technic™ Gelbėtojų transporto priemonės su oro pagalve (42120) žaislas. Ji kupina autentiškų funkcijų todėl puikiai tiks atkurti drąsioms misijoms. Berniukams ir mergaitėms nuo 8 metų amžiaus patiks stebėti, kaip transporto priemonė tarsi kybo, riedėdama ant paslėptų ratų. Su besisukančiais ventiliatoriais, įspėjamuoju švyturėliu, kabina su sėdynėmis, valdymo skydeliu ir vairalazde – joje galima daug atrasti. O kai vaikai bus pasirengę naujam iššūkiui, žaislą galima perkonstruoti į dviejų variklių lėktuvą, kuriame gausu tikroviškų ypatybių, įskaitant kraipomą uodegą ir eleronus.Konstravimas jauniesiems talentams LEGO Technic visatą sudaro transporto priemonės, skirtos jauniesiems LEGO gerbėjams, kurie yra pasirengę naujam konstravimo iššūkiui. Tikroviškų ypatybių ir dizaino modeliai idealiai tinka vaikams, kurie domisi, kaip viskas veikia.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę