Prekių katalogas

L.O.L. Surprise didelis lėlių namelis su baldais

1-2 d.d.

Prekės kodas 319153

249,00 €
Funkcijos
Gamintojas
LytisMergaitėms
Amžius3-4, 5-6, 7-8
Prekės kategorijaLėlių namai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
L.O.L. Surprise didelis lėlių namelis su baldais
249,00 €
L.O.L. Surprise didelis lėlių namelis su baldais
 
Didžiulis medinis trijų aukštų namas su liftu, baseinu, daugybę stilingų kambarių ir net sraigtasparnio nusileidimo aikštele ant stogo! Rinkinyje taip pat rasite specialių priedų. Tai kiekvienos LOL lėlyčių gerbėjos svajonė!
 
Rinkinyje LOL namelis su  85 priedais.
- Namas su veikiančiu liftu, baseinu, smėlio dėže, laiptais, 6 kambariais, skirtingais   baldais, kraustymosi sunkvežimiu ir kitais priedais.
- 3 L.O.L. lėlytės ir 9 aksesuarai.
- Namas su garso ir šviesos efektais.
- Medinis..
- Matmenys: 83 cm. (aukštis) x 91 cm. (plotis).
 
Rekomenduojamas amžius: 3+.
 
ID 555001
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės