Prekių katalogas

Barbės rinkinys Spalvų siuprizas GMT48

1-7 d.d.

Prekės kodas 2011280

26,99 €
Funkcijos
GamintojasMATTEL BARBIE
LytisMergaitėms
Prekės kategorijaLėlės
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Barbės rinkinys Spalvų siuprizas GMT48
26,99 €
Barbė mėgsta siurprizus ir yra pasiruošusi jais pasidalinti su Tavimi! Linksmiausia siurprizo dalis - pakuotė! Ištraukite juostelę, atidarykite pakuotę ir ten rasite skaidrią tūbelę. Viduje rasite Barbę bei 4 paslaptingus maišelius. Išimkite juos iš tūbelės, pripildykite ją šiltu vandenius ir įdėkite ten Barbę. Vanduo taps rausvas, o Barbė atskleis savo spalvas. Sudrėkinus šiltu vandeniu, kiekviena Barbė atskleidžia skirtingą akių, plaukų, odos ir net apatinio trikotažo spalvą, tačiau siurprizai tuo nesibaigia! Atidarykite maišelius, kuriuose rasite ilgų plaukų peruką, sijoną, batų porą ir mažą kempinę. Pamerkite kempinę į šaltą vandenį ir sudrėkinkite Barbės veidą bei plaukus. Pamatysite, kaip keičiasi jos akių, lūpų bei plaukų spalva! Sudrėkinus šiltu vandeniu, spalva vėl keičiasi į kitą, tad spalvų žaidimas suteiks daugybę džiaugsmo! Užbaikite Barbės įvaizdį papuošiant ją bateliais bei sijonuku. Kiekviena jų pasipuošusi palaidine su gyvūnėliu ir yra prie jo prisiderinusi savo aprangą ir net plaukus. Atraskite siurprizus, begalinį spalvų žaidimą, įvaizdžio derinius ir naujus nuotykius! Amžius 3+.
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės