Prekių katalogas

BABY BORN® vonelė 828366

1-7 d.d.

Prekės kodas 2011766

58,89 €
Funkcijos
GamintojasZAPF
LytisMergaitėms
Amžius3-4, 5-6, 7-8
Prekės kategorijaLėlės
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
BABY BORN® vonelė 828366
58,89 €

Kre-kre-kre-kre! Ar lėlytė „Baby Born“ vonioje paslėpė ančiuką?! Ne, taip skamba pati vonelė! Paspaudus vonelės šone esantį mygtuką, aktyvinamos šviesų ir garsų funkcijos. Vonelė turi automatinį dušą su išsitraukiančia žarna, iš kurio bėga tikras vanduo. Mažoji „Baby Born“ gali atsipalaiduoti, gulėdama šiltame vandenyje ant savo širdelės formos pagalvėlės, o tada nusiprausti po dušu. Mažoji antytė Berta puikiai palaiko kompaniją ir linksmina lėlytę maudynių metu. Žaisdamas su „Baby Born“ mažylis lavina vaizduotę, socialinius įgūdžius ir vertybes tokias kaip atsakingumas, bendravimas ir empatija.


Rinkinyje yra vonelė su guminiu ančiuku


DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - ZAPF

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės