Prekių katalogas

Lėlių namelis Kidkraft Kaylee 65869

1-2 d.d.

Prekės kodas 101954

124,69 €
Funkcijos
GamintojasKidkraft
Medžiaga +Medinis
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLėlių namai
 
Tobulas lėlių namelis kiekvienai mergaitei. Su sodo ir stogo terasa. Dideli langai iš abiejų pusių , todėl mergytė galės pamatyti, kaip jos lėlės puikiai gyvena iš skirtingų vietų.
 
Namelis turi net 3 aukštus, o juose rasite šiuos kambarius: virtuvė, svetainė, vonios kambarys ir miegamasis, vis jie yra pilnai įrengti su mediniais lėlių baldais iš Kidkraft. Baldelių net 10!
 
Namelyje Jūsų mažylė ras ne tik puikius spiralinius laiptus, bet ir liftą! Stumdomas liftas jungia pirmą aukštą su antru aukštu. 
Antrajame aukšte įrengti elegantiški spiraliniai laiptai, kurie veda iki vonios kambario ir miegamojo. Tiesiai iš miegamojo, lėlės gali patekti į nedidelį romantišką balkonėlį ir mėgautis savo prabangiu namų.
 
Virtuvės durys gali būti atidarytos ir uždarytos, jos darinėjamos.

Tinka Barbėms ir kitos lėlės iki 30 cm. Pakankamai didelis, kad keli vaikai galėtų žaisti vienu metu. Pagamintas iš medienos ir plastiko detalių.

Namelio dydis: 81,3 x 33 x 117,5 cm.

ID: 65869
Klientų atsiliepimai apie šią prekę