Prekių katalogas

BAMBOLINA lėlės aksesuarų rinkinys, 3 asort., BD1801

1-5 d.d.

Prekės kodas 2000730

Funkcijos
GamintojasBambolina
LytisMergaitėms
Amžius3-4
MPNBD1801
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

Apie prekę:

,,Bambolina'' lėlės aksesuarų rinkinys.
Rekomenduojamas amžius: 2+.
Galima pasirinkti iš trijų skirtingų rūšių.


Norėdami įsigyti konkretų rinkinį, neužmirškite to nurodyti komentaruose.


Žaviosios BAMBOLINA lėlytės pildo mergaičių svajones! Jos galės rūpintis savo mažuoju BAMBOLINA kūdikiu, kuris atrodo kaip tikras – jis juokiasi, verkia ir net kalba, o taip pat atsigėręs nori „ant puoduko“. Su žaviuoju BAMBOLINA vežimėliu jaunoji „mamytė“ galės išeiti į lauką ar pavežioti kūdikėlį namuose (parduodamas atskirai). Kiekviena margaitė pamils trokštamą Bambolina lėlę.

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės