Prekių katalogas

Kūrybinis rinkinys "Prikalk formeles"

1-7 d.d.

Prekės kodas 86820

10,99 €
Funkcijos
GamintojasBigjigsToys
LytisBerniukams ir mergaitėms
Amžius3-4
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Kūrybinis rinkinys "Prikalk formeles"
10,99 €
Tai puikus rinkinys vaikams, kuris padės vystyti atidumą ir judesių koordinaciją. Naudojant platų rinkinyje esantį spalvų ir formų asortimentą, galima sukurti nuostabius piešinius netradiciniu, tačiau itin įdomiu būdu. Tai puiki priemonė lavinant vaiko kūrybiškumą, pagamintas iš tvirtos kokybiškos medienos. 


Išmatavimai (PxG) 22,5x16,5cmRinkinyje 162 detalės (lenta, formelės, plaktukas bei vinukai).


Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų


ID: BJ158
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės