Prekių katalogas

Svingis Didicar, SI2000G (žalias)

1-2 d.d.

Nuoroda 272061

49,99 €
Funkcijos
LytisBerniukams ir mergaitėms
SpalvaŽalia
Prekės kategorijaPaspirtukai
Svingis Didicar, SI2000G (žalias)
49,99 €
Svingis Didicar, SI2000G (žalias)

Unikalus savo judėjimo savybėmis riedamobilis SVINGIS leis patirti didžiulį Jūsų vaikų džiaugsmą, išlieti energijos perteklių ir lavinti raumenų tonusą. Nei savo judėjimu, nei konstrukcija, nei išvaizda jis nėra panašus į jokį kitą judantį žaislą. Tai visiškai kitoks riedamobilis, fantastiškai manevringas, saugus, ypač smagus ir paprastas naudoti.

Svingis "Didicar" sveria tik 3,8 kg, todėl lengva pakelti, nešiotis ir laikyti, ir, nepaisant to, kad sveria tiek mažai, jo tvirtas dizainas gali išlaikyti iki 120 kg.

SVINGIS neturi variklio, jame nėra pedalų, niekada nereikės įkraudinėti baterijų. Ypatinga priekinės važiuoklės konstrukcija konvertuoja išcentrinės ir žemės traukos jėgas į SVINGIO varomąją jėgą. Tik atsisėskite ant sėdynės, padėkite kojas ant tam skirtos vietos ir pradėkite sukioti vairą. Iš pradžių darykite judesius didesne amplitude ir SVINGIS nepaprastai lengvai pradės judėti. Jau įsibėgėjus, kuo dažniau darysite judesius, tuo greičiau SVINGIS judės. Norėdami sustoti, nuleiskite kojas ant važiuojamo pagrindo. Apsukite vairą ir, darydami tuos pačius judesius, važiuosite atgal.

Jūs nepatikėsite kaip tai smagu, kol neišbandysite.
Galimos spalvos - mėlyna, žalia, violetinė, rožinė, raudona, geltona. 
Svorio ribojimas: 120 kg.

 

ID SI2000G
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės