Prekių katalogas

Paspirtukas KETTLER KID'S SCOOTER

3-7 d.d.

Nuoroda 316500

65,00 €
Funkcijos
LytisBerniukams ir mergaitėms
Amžius0-2, 3-4
Pagrindinis tiekėjasVirtualus
Prekės kategorijaPaspirtukai
SpalvaŽalia
Spalva
Paspirtukas KETTLER KID'S SCOOTER
65,00 €
Paspirtukas KETTLER KID'S SCOOTER
 

Amžius: 2 - 4 m.
Ratai: plastikiniai.
Matmenys: 80 x 37,5 x 62-73 cm
Garantija: 12 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris: 20 kg.
 
 
Spalvingas paspirtuko rėmas dengtas įbrėžimams atsparia poliesterio danga. Didelis priekinis ratas ir du galiniai ratukai paspirtukui suteikia stabilumo, o neslystantis pagrindas - saugumą. Reguliuojamo aukščio vairas su atšvaitais.
Skirtas vaikams, kurių amžius 2-4 m
Maksimalus vartotojo svoris 20 kg
Garantija 12 mėn. 
Renkantis pirmąjį Jūsų vaiko paspirtuką itin svarbu gera paspirtuko kokybė, kad mažylis neišsigąstų, ir paspirtukas nepasirodytų sudėtingas ir nepatogus. Tad KETTLER sukūrė naująjį Kid's Scooter paspirtuką, kuris yra pritaikytas būtent vaikams nuo 2 iki 4 metukų.
 
Važinėjimas paspirtuku lavina vaiko erdvinį suvokimą, vysto atskiras raumenų grupes, bei stambiosios motorikos įgūdžius.Vokiškos kokybės ryškiaspalvis paspirtuko rėmas dengtas įbrėžimams atsparia poliesterio danga, kuri ilgiau išlaikys Jūsų paspirtuką lyg naują. Reguliuojamo aukščio paspirtuko vairas (5 pozicijų) su atšvaitais užtikrins komfortą sparčiai beaugančiam Jūsų mažyliui, o riboto pasisukimo vairas garantuos, kad vaikas nesuvaldęs paspirtuko nepatirtų traumos ar kitų sužalojimų. Didelis priekinis ratas ir du galiniai ratukai naująjam Kid's Scooter suteiks daugiau stabilumo, tas Jūsų mažylis galės jaustis drąsiai, bei dar labiau pasitikėti savo jėgomis.. Triukšmą ir neligumus sugeriantys ratukai užtikrins, kad mažyliui pasivažinėjimas suteiks dar daugiau malonumo, o neslystantis pagrindas - saugumą, atliekant net pačius sudėtingiausius manevrus.
 
Nepamirškite nuo pat mažų dienų pasirūpinti savo vaiko saugumu, bei pratinti savo mažylį prie šalmo, kuris dažnai gali padėti išvengti rimtų galvos traumų.
 
 
ID: 652KT70150020
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės