Prekių katalogas

Krepšys sportinei aprangai Ergobag DUFFLE BAG Drunter und DruBar

1-7 d.d.

Prekės kodas 2011246

39,90 €
Funkcijos
GamintojasErgobag
LytisBerniukams
Amžius7-8, 9-10
SpalvaMėlyna
Prekės kategorijaSportiniai krepšiai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Krepšys sportinei aprangai Ergobag DUFFLE BAG Drunter und DruBar
39,90 €
Ergobag DUFFLE BAG "OutBEARspace" pats geriausias draugas kelionėje sportuoti. Sutalpins viską, ko gali prireikti.
 
Išmatavimai: 40 x 20 x 25 cm.
Svoris: ~500 g
Talpa: ~20 ltr.
 
ID: ERG-DUF-002-9B6

ERGOBAG vizija - tapti mokyklinių kuprinių sinonimu visame pasaulyje.
ERGOBAG unikalumą suteikia keturi WOW faktoriai:
Ergonomiškumas
Ergobag susieja naujausioms kelioninėms kuprinėms taikomus ergonomiškumo principus su tuo, kas būtina mokyklinei kuprinei. Dėka klubus juosiančio diržo, svoris perskirstomas nuo pečių tvirtesnei vaiko kūno daliai – klubams. Kuprinės tobulai pritaikomos prie ūgio ir auga kartu su vaiku.
Pritaikomas dizainas
Keisdamas ženkliukus kletties, kiekvienas vaikas pats susikurs kuprinės išvaizdą. Atraskite daugiau nei 25 skirtingas kletties temas. Dėka daugelio įvairiausių kletties stilių, ERGOBAG tinka vaikui visą mokymosi pradinėje mokykloje laikotarpį.
Tvarumas
Mums labai rūpi aplinka. Štai kodėl naudojame audinius, kurie 100% pagaminti iš perdirbtų plastikinių butelių. Plastiko atliekos įgyja naują paskirtį, o natūralūs ištekliai taupomi. Mokyklinėmis kuprinėmis jau virtę apie 15 milijonų PET butelių.
Matomumas
Ar vaikas yra matomas? Be abejo! Visos mokyklinės kuprinės turi atšvaitus, todėl vaikai yra gerai matomi tamsoje. 4 fluorescencinių spalvų saugos rinkiniai gali būti pritvirtinami papildomai.
 
 
 
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės