Prekių katalogas

Traukinuko ir trasos rinkinys su stalu "Stebuklingas traukinys", 59 det.

7-14 d.d.

Prekės kodas 181502

139,00 €
Funkcijos
GamintojasBigjigsToys
LytisMergaitėms
Amžius3-4, 5-6
Prekės kategorijaTransportas
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Traukinuko ir trasos rinkinys su stalu "Stebuklingas traukinys", 59 det.
139,00 €

Šis "Stebuklingas traukinys" įkvėps ir skatins jūsų mažuosius kurti! Stalas suteiks galimybę žaisti vaikams patogiau, lengviau pasiekti visas žaidimo detales.Rinkinyje rasite traukinio bėgius, garvežį ir du vagonus, taip pat valtį, straigtasparnio nusileidimo aikštelę, tiltą, tunelį, medžius, fėjų figurėles ir vienaragį.Suderinama su kitomis Bigjigs, Brio ir daugumos kitų gamintojų trasomis ir jų dalimis.Žaidimas su instrukcija. Rinkinyje 59 detalės.Traukinuko trasos išmatavimai: 102,5 x 32 x 79 cm.

Pakuotės išmatavimai: 110,5 x 39 x 11 cm.


 


Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.
 


ID: BJT047
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės